У восьми містах України реалізують пілотну ініціативу «Ефективні бізнес-об’єднання –спроможний бізнес – сильна країна»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


постер квадарат2
У восьми містах України реалізують пілотну ініціативу «Ефективні бізнес-об’єднання –спроможний бізнес – сильна країна»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з «Клубом Ділових Людей Україна» розпочинають спільну пілотну ініціативу «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ – СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС – СИЛЬНА КРАЇНА».

Ініціатива має на меті допомогти бізнес-асоціаціям та МСБ знайти один одного, підвищити ефективності роботи регіональних бізнес-об’єднань, переглянути та розширити спектр послуг, що надаються об’єднаннями МСБ та покращити якість цих послуг, а також сприяти популяризації ідеї бізнес-об’єднань серед малого та середнього підприємництва.

«Бізнес-об’єднання – дієвий інструмент підтримки існуючого бізнесу та започаткування нового. Бо направду об’єднання – це своєрідні осередки створення сприятливого бізнес-клімату. Тут бізнес росте та розвивається, починає мислити категоріями переваг для бізнес-спільноти, збагачується новими ідеями, отримує доступ до різних ресурсів, тощо. У свою чергу бізнес-об’єднання, співпрацюючи з малим та середнім бізнесом, стають сильнішими, краще розуміють потреби своїх членів і набувають досвіду конструктивного діалогу та адвокації інтересів бізнесу», – говорить про ініціативу «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ – СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС – СИЛЬНА КРАЇНА» Любомир Чорній, керівник напрямку зі створення сприятливого бізнес-середовища Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Ініціативу «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ – СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС – СИЛЬНА КРАЇНА» реалізовуватимуть у три етапи, усі – за активної підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»:

· створення інформаційних продуктів, корисних для бізнесу та бізнес-об’єднань;

· регіональні заходи для МСП та бізнес-об’єднань у Рівному, Хмельницькому, Чернігові, Кременчузі, Херсоні, Миколаєві, Одесі, під час яких власники бізнесу та бізнес-обєднання «знайдуть» одне одного; окремий бонус таких заходів – можливість безкоштовно прокачати свої маркетингові компетенції (заходи заплановані на травень 2020);

· Міжрегіональний Форум у Львові (запланований на 19 червня 2020), майданчик для конструктивного діалогу бізнесу з профільними бізнес-асоціаціями; тут найуспішніші бізнес-об’єднання поділяться кращими практиками та отримають можливість професійного нетворкінгу.

Представляти та захищати свої права поодинці – справжній виклик для українського малого та середнього бізнесу. МСБ має шанси стати драйвером економічного зростання в Україні за умови дієвої підтримки з боку сильних та професійних бізнес-об’єднань підприємців.

МСП та бізнес-асоціації восьми пілотних областей можуть долучитись до ініціативи «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ – СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС – СИЛЬНА КРАЇНА» , зареєструвавшись за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 13 липня 2020 року включно.

Ефективні бізнес-об’єднання – конкурентоспроможний бізнес – інвестиційно приваблива Україна

Детальна програма за посиланням https://bc-club.org.ua/events/iniciatyva-efektyvni-biznesobednannja-%E2%80%93-spromozhnyj-biznes-%E2%80%93-sylna-krajina-2020031578.html

З питань інформаційної підтримки звертайтесь до координаторів:

Анна Приведа 097 299 24 74 [email protected]

Ірина Филипів 097 752 42 06 і[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»