Для довкілля та Вікіпедії: фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Milianovych

банер з датами ВЛЗ
Для довкілля та Вікіпедії: фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото позмагаються на міжнародному рівні. Подавати знімки можуть усі охочі. 

банер з датами ВЛЗГоловна мета «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фото об’єктів природно-заповідного фонду для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів, а також привернути увагу до стану довкілля. Цього року конкурс проходить у 35 країнах світу. 

Взяти участь у конкурсі можуть як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити протягом липня фото природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу. 

За попередні роки учасники подали світлини понад 4 тисяч об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили близько 90 тисяч вільних зображень, зроблених у національних природних парках, заказниках, заповідниках, ботанічних садах тощо. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак більше половини пам’яток, що занесені до державного реєстру, досі не мають своїх фото у Вікіпедії. 

«В Україні конкурс пройде вже восьмий рік поспіль. Ми прагнемо зібрати фото, що зможуть представити українські природні пам’ятки та заповідні території у найбільшій онлайн-енциклопедії світу, а також будуть доступні під вільними ліцензіями і для інших проєктів. Також конкурс привертає увагу до стану збереження природи. Запрошуємо всіх охочих фотографувати природоохоронні об’єкти свого краю та змагатися за призи», розповідає членкиня організаційного комітету Наталія Ластовець. 

Переможці будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі та позмагаються на міжнародному рівні.

Інфографіка_ВЛЗ_2020

Організатори конкурсу відзначать переможців у двох основних номінаціях: «кількісній» та «якісній». У першій переможцями стануть учасники, які сфотографують найбільше пам’яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу). У другій переможуть автори найкращих фотографій. У кожній номінації буде визначено як 10 всеукраїнських переможців, так і переможця у кожному регіоні України.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/

Сторінки конкурсу у соціальних мережах: facebook.com/wle.ua, instagram.com/wle_ukr


Останні публікації цього розділу:

Постачання детекторів газу для СММ ОБСЄ в Україні

Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Конкурс на створення автоматизованої системи оцінки вартості майна для ФДМУ

Kонкурс на закупівлю обладнання

Набір учасників на тренінг "Права людини як найвища суспільна цінність"

До 26 липня – прийом заявок на Regional Champions Accelerator