Публічний звіт Спілки “Громадські ініціативи України” за 2021 рік

До вашої уваги – звіт про діяльність Спілки "Громадські ініціативи України" у 2021 році.Минулий рік, звичайно, був не простий, але ніхто не міг подумати що нас чекає в році наступному. В 2021 році ми ...

Звіт

Спілка Громадські ініціативи України

До вашої уваги – звіт про діяльність Спілки “Громадські ініціативи України” у 2021 році.

Минулий рік, звичайно, був не простий, але ніхто не міг подумати що нас чекає в році наступному. В 2021 році ми продовжували долати виклики пандемії, поєднували онлайн та офлайн формати роботи, і далі будували громадські мережі, підтримували своїх членів та місцевих активістів та активісток, розвивали місцеву демократію.

На сторінках цього звіту ви знайдете більше деталей про всі ці події, а також фінансовий звіт.

Звіт переглянути можна  за посиланням

Зараз Спілка, в міру наших можливостей,  включилась в допомогу біженцям, внутрішньо-переміщеним особам, армії. Щоденною працею намагаємось наблизити нашу перемогу, а також зменшити страждання тих, хто найбільше потрерпає від війни та потребує нашої допомоги.

Також будемо раді всім на нашій сторінці в фейсбуці  https://www.facebook.com/ngonetwork.org.ua  та на сайті http://ngonetwork.org.ua де можна дізнатись більше про нашу діяльність, наші членські організації, а також знайти іншу корисну інформацію для громадських організацій та ініціатив.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Стійкі та гнучкі

Як діяти представникам ОМС, якщо внаслідок бойових дій пошкоджені інфраструктурні об’єкти?

Простій: оголошувати не можна працювати. Де поставити кому?

Власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа (токен) втрачений або скомпроментований? Пояснюємо, що має зробити керівник

Краудфандинг. Як зібрати кошти?