Проєктний менеджер / Менеджер туристичних та молодіжних проєктів/Соціальний фахівець

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Руслан

78331680_162319168502124_9112486521121800192_n
Проєктний менеджер / Менеджер туристичних та молодіжних проєктів/Соціальний фахівець

ВОЛЧЕЦЬКИЙ Руслан Володимирович

Маю більше 10 років досвіду роботи у сфері туризму та рекреаційної діяльності та більше 5 років досвіду управління проєктами у сфері молодіжної політики та громадського активізму.

Дата народження: 14 вересня 1985 року (37 років)

Адреса: м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 57, кв. 3

Контактний телефон: +380968350328

Е-mail: [email protected]

 Освіта:

2002-2007 – Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського, Інститут історії та права. Спеціальність: Педагогіка та методика середньої освіти. Історія. Кваліфікація: вчитель історії та правознавства.

2007-2008 – Миколаївський державний гуманітарний університет імені П. Могили, Інститут державного управління. Спеціальність: Державна служба. Кваліфікація: магістр державного управління.

Досвід роботи:

березень-липень 2008 року – ТОВ «Миколаїв-Компютер-Сервіс», менеджер в оптовій торгівлі;

січень-квітень 2009 року – управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, працівник для виконання робіт з питань туризму та курортів;

квітень-липень 2009 року – управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, головний спеціаліст сектору з питань туризму та курортів;

липень 2009 року – травень 2013 року – управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, завідувач сектору з питань туризму та курортів;

червень-жовтень 2013 року – департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, завідувач сектору з питань туризму та курортів;

жовтень 2013 року – квітень 2016 року – департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник начальника відділу з питань економіки природокористування та туризму;

квітень 2016 року – квітень 2018 року – управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, начальник відділу з питань туризму;

квітень 2018 року – червень 2020 року – управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник начальника відділу з питань молоді та туризму.

липень 2020 року – до сьогоднішнього дня – керівник кемпінгу «Кінбурнська фортеця».

вересень-грудень 2020 року – комерційний директор ТОВ «Сталкер Тур»

грудень 2020 року-червень 2021 року – експерт-коучер проєкту № BSB1130 «Туризм, спадщина і творчість» (2021-2022 рр.) з Грузинським центром культури і мистецтв за підтримки програми «Басейн Чорного моря».

липень-вересень 2021 року – керівник кемпінгу «Кінбурнська фортеця».

грудень 2021 року – лютий 2023 року – начальник відділу «Туристично-інформаційний центр» департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради.

вересень-листопад 2022 року – соціальний працівник (фахівець) проєкт “Програма багатоцільової грошової допомоги”, що фінансується Агентством США з міжнародного  розвитку “USAID” та Корпус милосердя (Миколаївська область).

листопад 2022 року – травень 2023 року – комунікаційний менеджер ГО “Кінбурн” (Миколаївська область) в рамках проєкту “Kinburn EcoHub” від МФ “Відродження”.

лютий 2023 року – по цей час – Project Manager, MEAL Manager ВГО “Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу” (Миколаївська та Херсонська область).

З початку війни займаюсь волонтерською діяльністю та допомогаю волонтерським проєктам, у тому числі «Герої для України» / «Ukraine For Heroes».

Знання ПК: впевнений користувач (Adobe Photoshop, ОС MS Windows XP / 7 / 10, Excel, Word, Outlook, Project Expert, Abby Fine Reader, Zoom, Skype, Google Meet).

Знання мов: українська (посвідчення № 18372), російська – відмінно.

Іноземні мови: англійська – середній рівень.

Особисті якості та навички:

З 2010 року займаюсь викладацькою діяльністю в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини «Україна» та Миколаївському регіональному центрі підвищення кваліфікації державних службовців.

Протягом всього періоду трудової діяльності брав участь у роботі конкурсних комісій щодо розгляду проєтів та програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок державного та обласного бюджету. Також, протягом 2019-2020 років входив до складу конкурсної комісії для відбору проєктів-мікрогрантів розроблених об’єднаними територіальними громадами в рамках Програми ДОБРЕ.

Маю досвід написання аналітичних матеріалів, звітів, концепцій та інших матеріалів для публічних заходів.

Відповідальний, комунікабельний, цілеспрямований, сумлінний, адаптивність до внутрішніх і зовнішніх змін, конструктивність і виваженість у пошуку рішень, здатність працювати як в команді, так і самостійно.

Орієнтуюсь у питаннях внутрішнього та в’їзного туризму на території Миколаївської області.

Маю досвід роботи у організації туристичних продуктів та заходів, а також реалізації туристичних проєктів. Найбільші з них: «Програма цифрового перетворення Миколаївської області» за підтримки Google Україна; «Туризм, спадщина і творчість» (2021-2022 рр.) з Грузинським центром культури і мистецтв за підтримки програми «Басейн Чорного моря» (послуги експерта-тренера, аналітика), Кінубрн Еко-Хаб (2022-2023 рр.) послуги комунікаційного менеджера, експерта-тренера.

Маю досвід організації діяльності молодіжних, дитячих та інших громадських організацій, суб’єктів туристичної діяльності, що функціонують на території Миколаївської області. 

З 2015 року є членом ГО «Асоціація лідерів туризму Миколаївської області», з 2019 року член ГО «Тилігул Лайф». З 2019 року є головою ГО «Молодіжний туристсько-краєзнавчий клуб «Святий Миколай» та ГО «Туристична рада Миколаївщини».

Маю досвід організації навчальних заходів для громадськості, бізнесу та державних службовців, таких як: Тренінг «Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області» (Тренер). Базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник» (Організатор). Освітній тренінг-інтенсив «Школа проектного менеджменту» (Тренер). Тренінг «Стратегічні напрями розвитку туризму в Миколаївській області» (Тренер). Тренінг «Туризм як драйвер розвитку територіальних громад» (Тренер).

Брав участь у організації та проведенні Обласного молодіжного фестивалю патріотичної свідомості (2018, 2019 рр.), Молодіжний фестиваль «МиКолесо» тощо.

Автор більше 20 наукових робіт з економічної сфери.

Курси:

Свідоцтво Державного інституту сімейної та молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України про проходження базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник» від 11.11.2019 №МП 13684879-1190-19

Нагороди

Неодноразово нагороджувався відзнаками державного і обласного рівня, а саме: подякою голови Миколаївської облдержадміністрації (2014, 2021 рр.), дипломом за 2 місце у Всеукраїнському Конкурсі «Кращий державний службовець» (2012 р.), грамотою Державної служби туризму і курортів (2010 р.), грамотою Державного агентства України з туризму та курортів (2011 р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2015 р.), почесними грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації (2017, 2020 рр.), почесною грамотою Миколаївської міської ради (2020 р.).

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Останні публікації цього розділу:

Bакансія: Subcontract and Grant Officer

Провідний/а фахівець/чиня з управління інформацією (аналіз даних) грошових та ваучерних програм

Вакансія: SME Finance Specialist

Фахівець/чиня з підзвітності

Переклад з англійської на українську навчально-методичних матеріалів (під керівництвом ЮНІСЕФ)

Фахівець чи фахівчиня фінансового відділу (бухгалтер)