Проєктний менеджер / Менеджер туристичних та молодіжних проєктів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Руслан

78331680_162319168502124_9112486521121800192_n
Проєктний менеджер / Менеджер туристичних та молодіжних проєктів

ВОЛЧЕЦЬКИЙ Руслан Володимирович

Маю більше 10 років досвіду роботи у сфері туризму та рекреаційної діяльності та більше 5 років досвіду управління проєктами у сфері молодіжної політики та громадського активізму.

Дата народження: 14 вересня 1985 року (36 років)

Адреса: м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 57, кв. 3

Контактний телефон: +380968350328

Е-mail: [email protected]

 Освіта:

2002-2007 – Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського, Інститут історії та права. Спеціальність: Педагогіка та методика середньої освіти. Історія. Кваліфікація: вчитель історії та правознавства.

2007-2008 – Миколаївський державний гуманітарний університет імені П. Могили, Інститут державного управління. Спеціальність: Державна служба. Кваліфікація: магістр державного управління.

Досвід роботи:

березень-липень 2008 року – ТОВ «Миколаїв-Компютер-Сервіс», менеджер в оптовій торгівлі;

січень-квітень 2009 року – управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, працівник для виконання робіт з питань туризму та курортів;

квітень-липень 2009 року – управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, головний спеціаліст сектору з питань туризму та курортів;

липень 2009 року – травень 2013 року – управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, завідувач сектору з питань туризму та курортів;

червень-жовтень 2013 року – департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, завідувач сектору з питань туризму та курортів;

жовтень 2013 року – квітень 2016 року – департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник начальника відділу з питань економіки природокористування та туризму;

квітень 2016 року – квітень 2018 року – управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, начальник відділу з питань туризму;

квітень 2018 року – червень 2020 року – управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник начальника відділу з питань молоді та туризму.

липень 2020 року – до сьогоднішнього дня – керівник кемпінгу «Кінбурнська фортеця».

вересень-грудень 2020 року – комерційний директор ТОВ «Сталкер Тур»

грудень 2020 року-червень 2021 року – експерт-коучер проєкту № BSB1130 «Туризм, спадщина і творчість» (2021-2022 рр.) з Грузинським центром культури і мистецтв за підтримки програми «Басейн Чорного моря».

липень-вересень 2021 року – керівник кемпінгу «Кінбурнська фортеця».

Грудень 2021 року – 24.02.2022 – начальник відділу «Туристично-інформаційний центр» департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради.

Знання ПК: впевнений користувач (Adobe Photoshop, ОС MS Windows XP / 7 / 10, Excel, Word, Outlook, Project Expert, Abby Fine Reader, Zoom, Skype, Google Meet).

Знання мов: українська (посвідчення № 18372), російська – відмінно.

Іноземні мови: англійська – середній рівень.

Особисті якості та навички:

З 2010 року займаюсь викладацькою діяльністю в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини «Україна» та Миколаївському регіональному центрі підвищення кваліфікації державних службовців.

Протягом всього періоду трудової діяльності брав участь у роботі конкурсних комісій щодо розгляду проєтів та програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок державного та обласного бюджету. Також, протягом 2019-2020 років входив до складу конкурсної комісії для відбору проєктів-мікрогрантів розроблених об’єднаними територіальними громадами в рамках Програми ДОБРЕ.

Маю досвід написання аналітичних матеріалів, звітів, концепцій та інших матеріалів для публічних заходів.

Відповідальний, комунікабельний, цілеспрямований, сумлінний, адаптивність до внутрішніх і зовнішніх змін, конструктивність і виваженість у пошуку рішень, здатність працювати як в команді, так і самостійно.

Орієнтуюсь у питаннях внутрішнього та в’їзного туризму на території Миколаївської області.

Маю досвід роботи у організації туристичних продуктів та заходів, а також реалізації туристичних проєктів. Найбільші з них: «Програма цифрового перетворення Миколаївської області» за підтримки Google Україна; «Туризм, спадщина і творчість» (2021-2022 рр.) з Грузинським центром культури і мистецтв за підтримки програми «Басейн Чорного моря» (послуги експерта-тренера, аналітика).

Маю досвід організації діяльності молодіжних, дитячих та інших громадських організацій, суб’єктів туристичної діяльності, що функціонують на території Миколаївської області. 

З 2015 року є членом ГО «Асоціація лідерів туризму Миколаївської області», з 2019 року член ГО «Тилігул Лайф». З 2019 року є головою ГО «Молодіжний туристсько-краєзнавчий клуб «Святий Миколай» та ГО «Туристична рада Миколаївщини».

Маю досвід організації навчальних заходів для громадськості, бізнесу та державних службовців, таких як: Тренінг «Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області» (Тренер). Базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник» (Організатор). Освітній тренінг-інтенсив «Школа проектного менеджменту» (Тренер). Тренінг «Стратегічні напрями розвитку туризму в Миколаївській області» (Тренер). Тренінг «Туризм як драйвер розвитку територіальних громад» (Тренер).

Брав участь у організації та проведенні Обласного молодіжного фестивалю патріотичної свідомості (2018, 2019 рр.), Молодіжний фестиваль «МиКолесо» тощо.

Автор більше 20 наукових робіт з економічної сфери.

Курси:

Свідоцтво Державного інституту сімейної та молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України про проходження базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник» від 11.11.2019 №МП 13684879-1190-19

 

 

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

МБФ "Альянс громадського здоров'я" шукає Консультанта/ку з підготовки інформаційних матеріалів в галузі захисту прав ключових спільнот в умовах воєнного стану (проєкт REAct)

Офіцер/ка із цифрових комунікацій (OHCHR)

Програмний менеджер/-ка (Program Manager)

Керівник/ця відділу фандрайзингу, розвитку та взаємодії з партнерами (Head of Fundraising, Development, and Partnership)

Координатор(ка) програми підтримки для українських дітей та жінок під час війни в Україні

ГС «Українська мережа за права дитини» шукає операторів гарячої лінії в проєкт з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)