Оприлюднено аналітичні довідки на 653-х кандидатів до Верховного Суду

Член кампанії "ЧЕСНО.Фільтруй суд!" оприлюднив аналітичні довідки на 653-х кандидатів до Верховного Суду. Про це повідомив керівника кампанії Тарас Шевченко на своїй сторінці у соціальній мережі ...

РПР попереджає про загрозу консервації стану судової системи в законопроекті “Про Вищу раду правосуддя” та закликає Президента внести до нього зміни
Оприлюднено аналітичні довідки на 653-х кандидатів до Верховного Суду

Член кампанії “ЧЕСНО.Фільтруй суд!” оприлюднив аналітичні довідки на 653-х кандидатів до Верховного Суду. Про це повідомив керівника кампанії Тарас Шевченко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Наша команда проаналізувала кожного кандидата, допущеного до конкурсу! Ми збирали інформацію про всіх для того, щоб привернути увагу суспільства до конкурсу, щоб надати зручний ресурс журналістам розслідувачам, щоб Громадська рада доброчесності мала можливість робити свої висновки, щоб члени ВККС та ВРП, які чесно виконують свою роботу мали додаткове незалежне джерело інформації.” – повідомив Шевченко.

Всі профайли кандидтів можна переглянути на сайті кампанії – http://chesnosud.org/candidate/.

Обрати на конкурсі правильних суддів, навіть більш важливо, ніж коли ми обираєме Президента чи депутатів, адже ці призначення – на все життя, а не на 5 років. Якщо шанс на зміну в системі правосуддя зараз буде змарновано і новий суд не буде відрізнятися від старого, думаю суттєво зросте запит на тотальну судову люстрацію. Переконати ще раз суспільство у проведення конкурсів буде не можливо.

Конкурс до Верховного Суду триває до 1 квітня, коли має бути сформована нова інституція. Тому увага журналістів і активних громадян на цьому етапі особливо актуальна.

Доречі це вперше, коли на посаду судді Верховного Суду претендують адвокати і науковці, люди не з системи. І саме щодо них інформації, яка ставить під сумнів здатність бути суддею вищої інстанції, Рух ЧЕСНО знайшов значно менше. Важливим індикатором змін буде відсоток нових суддів, які стали суддями вперше.

Прохання поширити запис, щоб якомога більше людей дізнались правду про майбутніх суддів Верховного Суду.” – пише Тарас Шевченко.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?