Реєстрація


Інформаційна політика

ЯК ПРАЦЮВАТИ З ОНОВЛЕНИМ ПРОСТОРОМ

 

Редакційна політика Громадського Простору

1. Мета

Портал “Громадський простір” – це інформаційно-технологічний Інтернет-ресурс, метою якого є надання спільної платформи та інструментів для взаємодії й спілкування учасників третього сектору в межах України та в регіоні.

Портал сприяє більшій прозорості процесів, що відбуваються у громадянському суспільстві, сприяє поінформованості української та міжнародної спільноти про діяльність НУО, а також надає можливість використовувати переваги Інтернет-технологій для ефективної співпраці неурядових організацій.

2. Учасники Порталу

Учасником Порталу може стати будь-яка неурядова організація України (НУО), яка переймається питаннями громадянського суспільства, включаючи ресурсні та аналітичні центри, благодійні фонди, інформаційні мережі, експертні та фахові групи.

Портал є також відкритим для розміщення інформації, що надходить від засобів масової інформації, державних та бізнес структур, за умови, якщо така інформація безпосередньо пов’язана з роботою НУО та є важливою для їхньої життєдіяльності.

Портал є відкритим для встановлення партнерських відносин з експертами з питань третього сектору стосовно контенту, обміну досвідом та експертними знаннями, а також реалізації спільних інформаційно-технологічних проектів.

3. Умови розміщення інформації на Порталі “Громадський простір”

Портал “Громадський Простір” розміщує інформаційні матеріали, що відповідають таким вимогам:

Тематика інформаційних матеріалів

  • повідомлення про діяльність неурядових організації, про заплановані і реалізовані заходи;
  • інформація про ресурси, матеріали, публікації, проекти, посилання тощо, корисні для НУО;
  • новини, дотичні до діяльності НУО;

Обсяг інформаційних матеріалів:

Обсяг повідомлення визначається окремо для кожного розділу чи категорії Порталу та може з часом змінюватися. Ознайомитися з вимогами до обсягу матеріалів можна під час заповнення форм користувачів, які розміщуються на сторінках сервісів Порталу.

Мова інформаційних матеріалів

Інформація, надіслана на адресу Порталу “Громадський Простір”, публікується лише українською мовоюРедакція Порталу не приймає до розгляду і публікації повідомлення іншими мовами.

Адресування інформаційних повідомлень

Повідомлення надсилаються електронною поштою або з використанням спеціальних онлайн-форм, розміщених на Порталі. Їх можна знайти, відвідавши конкретний розділ чи сервіс Порталу.

Редагування інформаційних матеріалів

Редакція залишає за собою право редагувати надіслані матеріали з метою дотримати правил граматики, стилістики та вимог до якості та обсягу інформаційного продукту.

4. Принципи роботи Порталу “Громадський простір”

Неупередженість редакційної політики

Портал “Громадський простір” вітає плюралізм думок та поглядів учасників громадянського суспільства. Портал дотримується принципів неупередженості у висвітленні інформації та надає можливість організаціям та особам висловити свою думку з широкого спектру питань громадянського суспільства.

Редакція вітає та надає можливість всім сторонам та учасникам, які мають відношення до розміщеної інформації, висловити свою позицію з цього приводу на Форумі, або надіславши повідомлення на [email protected]

Редакція порталу “Громадський простір” залишає за собою право не публікувати інформаційні матеріали, якщо вони не відповідають тематиці Порталу та є, на погляд Редакції, тенденційними, містять недостовірну інформацію, а також не відповідають загальноприйнятим етичним нормам та чинному законодавству України.

Безоплатність розміщення інформаційних повідомлень

Портал “Громадський простір” є відкритим ресурсом третього сектору, редагує та розміщує інформаційні матеріали, ресурси на безоплатній основі, згідно з вимогами редакторської політики та з дотриманням норм чинного законодавства.

Зворотній зв’язок

Редакція вітає зворотній зв’язок з користувачами, намагається враховувати коментарі та зауваження до роботи Порталу.

Відповідальність за достовірність інформації

Відповідальність за зміст та достовірність наданих інформаційних матеріалів несе автор інформаційного матеріалу.

Редакція залишає за собою право обмежити чи припинити доступ до послуг та сервісів Порталу порушників зазначених умов, а також вжити інших заходів, згідно з внутрішніми процедурами та чинним законодавством України.

Редакція зобов’язується оперативно реагувати на запити про виправлення/уточнення інформації. У разі, якщо питання правильності трактування новини є спірним, працівники Порталу вживатимуть заходів з метою перевірки та спільного узгодження питання до моменту його остаточного вирішення.

Посилання на джерело

Редакція Порталу “Громадський простір” зобов’язується надавати посилання на джерело інформації та контактну інформацію авторів, у разі розміщення їхніх матеріалів, за виключенням умов конфіденційності, які визначені положеннями окремих розділів та сервісів Порталу або окремих випадків, коли питання анонімності повідомлення є вимогою автора щодо розміщення такого матеріалу.

Редакція звертається до всіх авторів інформаційних матеріалів з проханням надсилати якомога повнішу контактну інформацію, та, у разі використання інших джерел та матеріалів інформації, обов’язково вказувати посилання на першоджерело інформації.

Авторські права

Вся інформаційна продукція (графічна, відео, текстова та інша), створена колективом Порталу “Громадський Простір”, є інтелектуальною власністю ІАЦ “Громадський простір”.

Портал “Громадський простір” вітає подальше використання та републікацію інформаційних матеріалів, опублікованих на Порталі, в електронних та друкованих засобах масової інформації.

Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин інформаційних матеріалів, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Порталу “Громадський Простір” дозволяється за умови розміщення гіперпосилання: “Портал “Громадський Простір” (http://www.civicua.org)”.

Портал “Громадський простір” визнає той факт, що організації та приватні особи, що розміщують свої інформаційні матеріали і ресурси на Порталі, зберігають за собою всі авторські та інтелектуальні права.

Розміщення лінків

Портал розміщує посилання на інші сайти мережі Інтернет, що належать чи обслуговуються третіми особами. Портал не несе відповідальності за зміст та актуальність матеріалів, опублікованих на зазначених сайтах.

5. Підтримка Порталу

Портал “Громадський Простір” працює на засадах незалежності та неупередженості редакторської політики, незалежно від поточного фінансового чи технічного джерела підтримки Порталу.

Інформація про фінансову та технічну підтримку Порталу розміщується на веб-сайті Порталу.

6. Внесення змін та доповнень до Кодексу

Редакція Порталу “Громадський Простір” зберігає за собою право змінювати текст цього Кодексу в будь-який момент з оновленням та розвитком Порталу. Будь-яка зміна Редакційної політики починає діяти з моменту публікації на веб-сайті www.civicua.org.