“Я допомагаю вирішувати не дуже глобальні питання, але це все одно важливо для громади” – Галина Калініна

«Ринок закрили на локдаун, а після – не відкрили. Всі ринки відкрили, а цей – ні. Бо керівник так вирішив» – обурено говорить Галина Калініна, громадська радниця з міста Щастя Луганської ...

Додано:
slava_serhiichuk

photo1642867960 (3)
“Я допомагаю вирішувати не дуже глобальні питання, але це все одно важливо для громади” – Галина Калініна

«Ринок закрили на локдаун, а після – не відкрили. Всі ринки відкрили, а цей – ні. Бо керівник так вирішив» – обурено говорить Галина Калініна, громадська радниця з міста Щастя Луганської області. 

Галина є громадською радницею з 2018 року, в минулому технар з багаторічним досвідом роботи на теплоелектростанції. Зараз вона допомагає своїй громаді ставати кращою: надає правову інформацію, пояснює людям, як реалізувати свої права. Вона щиро пишається своєю роллю в Щастинській об’єднаній територіальній громаді, оскільки після бойових дій там багато роботи.

Як розповіла Галина, вона допомагає вирішувати не дуже глобальні питання, але, все одно, це дуже важливо для їхньої громади. Одна з останніх історій, яка запам’яталась Галині – це допомога щастинським підприємцям відкрити незаконно закритий ринок. 

«Якщо ви не об’єднаєтесь, не підете до адміністрації, нічого у вас не вийде. За вас ніхто не розв’яже це питання» – Галина порадила яким чином та до кого краще звернутись, щоб підприємці могли відстояти свої права. Було не просто знайти спільну мову з керівником ринку, діло дійшло навіть до обласної адміністрації, звідки громадській радниці подзвонили спитати що відбувається, вона відповіла просто: «Підприємці хочуть їсти та годувати свої сім’ї!».

Наступного дня ринок відкрили. 

«Підприємці тепер можуть самі за себе постояти – це прекрасно!» – Гордо говорить Галина.

Громадські радники – це активні мешканці громад у всіх куточках України, які не байдужі до ситуації у громаді, області, країні, готові допомагати іншим людям вирішувати складні (і не дуже) життєві обставини, постійно шукають нові знання – для власного розвитку та розвитку своїх громад.

Авторка: Анна Корягіна

Матеріал створено у рамках ініціативи Фонду “Ліга відкритого суспільства” – гуртка для блогерів-початківців зі створення повільних історій.

Джерело


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares