Онлайн-курс від Prometheus: “Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній”

Багато співробітників і співробітниць залишили свої робочі місця, щоб стати на захист України. Це надало можливість компаніям і далі працювати та підтримувати економіку держави в умовах ...

Додано:
Валентина

IMG_8648 2
Онлайн-курс від Prometheus: “Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній”

Багато співробітників і співробітниць залишили свої робочі місця, щоб стати на захист України. Це надало можливість компаніям і далі працювати та підтримувати економіку держави в умовах війни.

Прогнозують, що після закінчення бойових дій, кількість демобілізованих сягне до 5 мільйонів. Повернення ветеранів і ветеранок до професійної діяльності стане не лише соціальною відповідальністю компаній, але й економічно важливим аспектом у відновленні стійкості.

Тож сьогодні компанії мають можливості завчасно підготуватися до повернення мобілізованих фахівців і фахівчинь та розробити ефективні програми задля їхньої реінтеграції. Важливо вже зараз почати вибудовувати внутрішні процеси, навчати команди та тестувати потенційні рішення.

Такий підхід дасть змогу компаніям ефективно інтегрувати співробітників і співробітниць, які повертаються з війни. А також мінімізувати труднощі для бізнесу, що можуть виникнути через одночасне повернення великої кількості людей із різним досвідом і потребами.

Онлайн-курс «Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній» базується на практичному досвіді та експертизі ГО «Центр зайнятості вільних людей» у роботі з ветеранами та компаніями.

  • Понад 6 000 ветеранів та ветеранок отримали консультаційну і менторську підтримку, зокрема 1 100 учасників пройшли комплексну програму «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі».
  • Понад 300 компаній отримали навчально-консультаційну підтримку, засвоїли ефективні методи комунікації з ветеранами, а також отримали рекомендації щодо створення та впровадження власної програми реінтеграції.
  • Понад 1 300 HR-фахівців, керівників та менеджерів уже скористалися цими знаннями, що підтверджує їхню практичну цінність і ефективність.
  • Серед учасників проєкту – Kernel, ОККО, ArcelorMittal, Universal Fish Company, Mondelez, Кабінет Міністрів України, Райффайзен Банк, Добробут, Епіцентр, Novus, Vodafone, Київстар, McDonalds, МК «Галичина», Prostor, Державна служба зайнятості та інші.
  • Для компаній Група Нафтогаз, Суспільне мовлення, Омега, EVA були створені рішення, ініціативи, програми реінтеграції ветеранів та наданий експертний супровід щодо їхнього впровадження в чинні процеси компанії.

Онлайн-курс «Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній»: покликаний забезпечити бізнес практичними інструментами для ефективної комунікації з ветеранами, для наймання ветеранів, адаптації військових навичок до цивільних професій, а також підтримки мобілізованих співробітників та їхніх сімей.

Серед основних завдань курсу:

  • Підвищити розуміння роботодавців щодо професійної реінтеграції ветеранів і ветеранок.
  • Надати алгоритм розроблення Програми реінтеграції ветеранів і ветеранок у компанії.
  • Ознайомити з інструментами для ефективної співпраці з ветеранами і ветеранками, зокрема ветеранами і ветеранками з інвалідністю

ДОНОРИ КУРСУ

Цей відеокурс став можливим за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансують уряди Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. Зміст цього відеокурсу є винятковою відповідальністю ГО «Центр зайнятості Вільних людей» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

Програма і реєстрація на курс – за посиланням.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Післясмак екопроєкту у Солоному: як молодь змінює світ довкола себе

Менторська програма як можливість покращення діяльності організації

Триває конкурс з відбору кандидатів на членство в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / CНІДу

Лідерство на максимум: як учнівське самоврядування допомагає школярам Кропивницького розкривати свій громадський потенціал

Як і навіщо у Суботцівській громаді молодь створила форум-театр