Випускники KyivLEPP вперше провели міжнародний тиждень альтернативного врегулювання суперечок ADR Week в Кенії

Ідея організації цього онлайн-заходу виникла у кенійців минулого року, на курсі дизайн-мислення Київської практичної програми посилення правової спроможності, для популяризації їх ...

онлайн тренінг тренер
Випускники KyivLEPP вперше провели міжнародний тиждень альтернативного врегулювання суперечок ADR Week в Кенії

Ідея організації цього онлайн-заходу виникла у кенійців минулого року, на курсі дизайн-мислення Київської практичної програми посилення правової спроможності, для популяризації їх віртуальної платформи для альтернативного вирішення спорів. Які корисні технічні рішення були представлені під час ADR Week і що продемонструвала безпосередньо Школа?

Пандемія COVID-19 показала всьому світу, що багато нинішніх моделей рішень правових проблем гостро потребують нових технологій для ефективної  і безперебійної роботи. Низку таких інструментів продемонстрували минулого тижня під час Alternative Dispute Resolution Week (ADR Week) в Кенії. Основну увагу приділили платформі альтернативного вирішення спорів Utatuzi Center, план просування, якої був розроблений під час KyivLEPP-2020. Інакше і не могло бути, тому що захід проходив не на звичних для всіх віртуальних майданчиках, як Zoom, а безпосередньо на цьому віртуальному майданчику для вирішення спорів.

Таким чином кожен учасник ADR Week зміг сам протестувати платформу Utatuzi Center. Вона, до речі, непогано себе показала, – в середньому до дискусій та презентацій ADR Week, які там проходили, підключався близько 200 осіб, проте ніяких збоїв ми не помітили.

photo_2021-06-02_15-13-03

На ADR Week виступили 14 експертів з різних країн. Вони розповіли про існуючи в світі технології та тренди альтернативного врегулювання суперечок (АВС), освітні програми по АВС, застосування АВС в кримінальній юстиції. Серед спікерів була й керівниця Київської практичної Програмі посилення правової спроможності Катерина Єрошенко. Вона розповіла про можливості, які надає KyivLEPP для пошуку інноваційних людино-орієнтованих рішень у різних країнах.

Завдяки тижню альтернативного врегулювання спорів про віртуальну платформу Utatuzi Center дізналися не тільки в Кенії, але і в ряді інших країн. На цьому випускники KyivLEPP не зупиняються. Попереду в них ще багато роботи по реалізації їхнього плану дій просування платформи Utatuzi Center, який був створений з допомогою менторки KyivLEPP, координаторки проєктів Української фундації правової допомоги Шейлат Афолабі. Ми продовжимо і далі стежити за успіхами команди з Кенії та обов’язково розповімо про них вам.

 

Нагадаємо, що минулого року п’ять команд-учасниць програми KyivLEPP розробили проекти, здатні поліпшити доступ до правосуддя в своїх країнах. Програма реалізується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя завдяки спільнотворенню колег з Української фундації правової допомоги, Координаційного центру з надання правової допомоги, Мережі правового розвитку, Міністерства юстиції України, правового клубу PRAVOKATOR.Kyiv та за експертної й фінансової підтримки програми “Права людини і правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Український молодіжний фонд розпочинає співпрацю з Радою Європи

У Берліні відбулась міжнародна конференція з відновлення України

ZDOROVI проведуть масштабний навчальний курс для керівників лікарень

Уманська молодь в дії! Одна команд підлітків в межах програми "Єднання заради дії"

Триває набір до Молодіжного клубу ANTS

Запрошення стати учасником Мережі партнерів ANTS