Відео-ролик «Соціальна активність-категорія без віку»

Проект «Єднання поколінь на користь громад», реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» в 7-ми містах України – Вінниці, Львові, Мелітополі (Запорізька обл.), Миргороді (Полтавська ...

Додано:
podillya.socium

2
Відео-ролик «Соціальна активність-категорія без віку»

Проект «Єднання поколінь на користь громад», реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» в 7-ми містах України – Вінниці, Львові, Мелітополі (Запорізька обл.), Миргороді (Полтавська обл.), Сумах, Черкасах та Чернігові, спрямований на активізацію старшого покоління (людей поважного віку) до процесів розвитку громад, розбудови громадянського суспільства та покращення комунікації між людьми поважного віку та органами місцевого самоврядування.

В рамках реалізації проекту було розроблено відео-ролик «Соціальна активність-категорія без віку», метою якого є в доступній формі показати які є інструменти для покращення взаємодії між людьми старшого покоління та органами влади.

Проект «Єднання поколінь на користь громад» реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум» (Вінниця) за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні”.


 

Останні публікації цього розділу:

В столиці України закривають бібліотеку

Ресурси в розвиток периферійних сіл Воскресенської ОТГ

Як це працює? Історії успіху вирішення проблем розвитку ОТГ

Про наболіле та особливості надання безоплатної правової допомоги в територіальних громадах

Проект “Зміцнення ролі ЗМІ в розбудові миру в Україні”

Підсумки проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей»