V Марафон відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина. Долучайся!

Приєднуйтеся до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки!Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був ...

Додано:
Marianna Yeleyko

марафон (1)
V Марафон відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина. Долучайся!

Приєднуйтеся до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки!

Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.

Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваша історія про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

Щоб долучитися до Марафону відповідальності, потрібно:

Крок 1.

  • Роздобудьте насіння соняшника. Відповідальність не залежить від сорту чи виду, вона залежить від нас! Якщо ж бажаєте посадити соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”, залишіть заявку команді фонду і зробіть благодійний внесок*.

Крок 2. 

  • Посадіть впродовж травня – початку червня насіння соняха та зробіть фото. Доглядайте за своєю рослиною, утримуйте ґрунт вологим та через деякий час побачите як зійде нове життя!

Крок 3. 

  • Оберіть пункт Декларації відповідальності людини, який вам найбільш близький, та розкажіть в соцмережах свою історію або історію про рідних, друзів, колег, які надихають вас своїми відповідальними діями. Затегайте їх та Фонд родини Богдана Гаврилишина (ми у FacebookInstagram та Twitter), додайте хештеги #дію_відповідально#МарафонВідповідальності, #bh15,  Так ми зможемо прочитати історії один одного і надихнутися на відповідальні дії.

*  всі кошти, отримані від благодійних внесків, будуть спрямовані на друк книги Богдана Гаврилишина “Залишаюсь українцем” для шкільних та публічних бібліотек Волноваського (Донеччина) та Станично-Луганського (Луганщина) районів.  Зробити внесок можна за цим посиланням, вказавши в коментарі до переказу “на друк книги”. Книги передамо через #ТериторіяКниги – багаторічну ініціативу Анжеліки Рудницької та мистецької агенції “Територія А”. 

Кажуть, що звички формуються протягом 21 дня. У нас буде цілих 100, щоб зробити відповідальність невід’ємною частиною життя!

#bh15 –  це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році. У 2020 році Фонд родини Богдана Гаврилишина ініціював встановлення в Україні Дня відповідальності людини


 

Останні публікації цього розділу:

Поблизу банку їжі “Тарілка” у Львові розпочали створення природоорієнтованого простору

У Хабі «Право на здоров’я» можна отримати комплексні психосоціальні послуги онлайн

Про новації та зміни на КПВВ з окупованим Кримом у жовтні – інфографіка

Українська освіта для кримчан: проблеми та шляхи їх вирішення

Свято "Ольвійські ленеї" в межах проєкту "Туризм спадщина та творчість"

Законопроєкти у політико-правовій сфері, на які варто звернути увагу (станом на 25 жовтня 2021 року)