У Новояричівській громаді формують проєкти під стратегію розвитку громади

28 серпня на засіданні робочої групи з формування стратегії розвитку Новояричівської громади було презентовано каталог отриманих від зацікавлених осіб та напрацьованих управлінцями пропозицій ...

Новий Яричів
У Новояричівській громаді формують проєкти під стратегію розвитку громади

28 серпня на засіданні робочої групи з формування стратегії розвитку Новояричівської громади було презентовано каталог отриманих від зацікавлених осіб та напрацьованих управлінцями пропозицій технічних завдань проєктів місцевого розвитку до плану заходів з реалізації стратегії.

«Громада усвідомлює необхідність розробки стратегії розвитку громади та водночас намагається оптимально розподілити фінансові ресурси місцевого бюджету. Проєктами місцевого розвитку ми намагаємось охопити всі старостинські округи громади», – наголосив Петро Соколовський, голова Новояричівської селищної ради.

Наступним етапом у межах зустрічі стало визначення критеріїв відбору та ранжування ідей проєктів місцевого розвитку, щоб окреслити пріоритетність їх реалізації.

Робота над розробленням основного документа розвитку громади продовжується.

 

Нагадаємо, процес стратегування відбувається в рамках проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів». Проєкт реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в партнерстві з департаментом економічної політики ЛОВА за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

«ГУЛАГ. Історія боротьби» . Презентовано інформаційний ролик про боротьбу українців в сталінських таборах

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади