У Криму активісти заявили про стурбованість станом підземних вод

25 вересня в Білогірську громадський рух кримських незалежних активістів і блогерів провів семінар-конференцію "Культурні витоки - водяні джерела". В роботі заходу взяли участь двадцять кримських ...

Додано:
Vitalii Khomutov

5E30B941-0B5F-4C41-AB5E-30237F140549
У Криму активісти заявили про стурбованість станом підземних вод

25 вересня в Білогірську громадський рух кримських незалежних активістів і блогерів провів семінар-конференцію “Культурні витоки – водяні джерела”. В роботі заходу взяли участь двадцять кримських активістів.

“З давніх часів осередки культури в Криму зароджувалися у водних джерел. Ще й тому дуже важливо зберегти не тільки об’єкти культурної спадщини Криму, а й одночасно займатися збереженням водної спадщини Криму, яка зараз дуже сильно страждає через надмірну споживання підземних вод”, – повідомив на конференції керівник руху “Вільний Крим” Віталій Хомутов.

Громадськими діячами прийнято рішення звернутися до російської влади Криму з інформаційним запитом про стан підземних вод Криму та заходи щодо їх збереження.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел. За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення грунту на півострові. 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок