У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організаційНаприкінці травня у Кам’янці-Подільському відкрився соціально-освітній Хаб. Тут містяни зможуть відвідувати різноманітні події, ...

photo_2023-06-06 13.18.35
У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

Наприкінці травня у Кам’янці-Подільському відкрився соціально-освітній Хаб. Тут містяни зможуть відвідувати різноманітні події, навчатись та разом розвивати громаду. 

До проведення подій запрошують громадські організації, які можуть використовувати Хаб як подієвий майданчик для власних заходів. Головна мета простору — служити освітнім, гуманітарним та культурним простором для місцевого розвитку.

4 (2)

«Ми прагнемо змінювати країну через розвиток малих громад та підтримку громадських організацій. Саме тому наша мета залучати їх для посилення комунікації між різними спільнотами міста та інтеграції вимушених переселенців. Ми запрошуємо громадський сектор до проведення різноманітних заходів у нашому просторі, а особливо тих, що націлені на розвиток громади, розвиток соціального підприємництва та підтримку молоді», — ділиться адміністратор Хабу та менеджер Платформи соціальних змін Олег Боянович.  

Загальна місткість приміщення складає близько 100 осіб. У двоповерховому просторі є вісім приміщень, з яких — дві конференц-кімнати, два івент-зали, конференц-зал, дитяча кімната та майбутня кав’ярня з терасою. Відкриття кав’ярні у планах розвитку Хабу. Це буде соціальним підприємством, 80% з  прибутку якого буде направлено виключно на реалізацію громадських проєктів для розвитку Камʼянець-Подільського. Зокрема простір оснащений усією необхідною технікою та презентаційним обладнанням, включно з акустичною підтримкою проведення заходів.

photo_2023-06-06 13.13.01  photo_2023-06-06 13.13.05

photo_2023-06-06 13.13.06 photo_2023-06-06 13.12.59

У Хабі вже провели дві події — розпочали навчання у Школі ефективного менеджменту, реалізованої разом із партнерами бізнес-школою Smart People, та провели подію для молоді. На ній розповідали школярам про соціальне підприємництво та надихались успішними кейсами бізнесу.

photo_2023-06-06 13.13.03

Хаб працює за адресою вул.Князів Коріатовичів, будинок 72Г. Контактною особою центру є представник благодійного фонду Платформа соціальних змін. Якщо ви або ваші знайомі зацікавлені в організації події, просимо звертатись електронною поштою: [email protected].

Проєкт реалізовано благодійним фондом Платформа соціальних змін спільно з Камʼянець-Подільською Єпархією УГКЦ.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Миколаївська громада завершила розробку стратегії розвитку та плану заходівз її реалізації

Упорядкована нормативно-правова база та інструменти участі — невід’ємні у процесі інтеграції ВПО

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях

Суспільний запит на відповідальність за воєнні злочини: засади міжнародного права

«Разом ми – Шелтер»: на Київщині відремонтували заклад «Зоряний», де живуть вимушені переселенці

Що Україна вже зробила для вступу в ЄС: сфера довкілля та зміна клімату