У Гришковецькій ТГ презентували економічний профіль громади, розроблений в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Координаційна зустріч щодо реалізації гранту від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбулася в с. Гришківці Житомирської обл. 26 січня 2024 року.Учасниками стали голова громади, старости, керівники управлінь, ...

Додано:
Oksana Trokoz

IMG_3060-min
У Гришковецькій ТГ презентували економічний профіль громади, розроблений в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Координаційна зустріч щодо реалізації гранту від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбулася в с. Гришківці Житомирської обл. 26 січня 2024 року.

Учасниками стали голова громади, старости, керівники управлінь, а також місцеві підприємці.

Під час координаційної зустрічі представники НУО «Сучасний формат» презентували присутнім економічний профіль, методику його розробки і використання, а також обговорили інструмент швидкої оцінки потреб для ідентифікація проблем і рішень у сфері місцевого економічного розвитку.

Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО «Сучасний Формат»:
«Представники бізнесу, які були на зустрічі, окреслили проблеми і виклики, з якими їм доводиться працювати. Із позитивів це те, що у них є повне порозуміння з місцевою владою. Але в той же час підприємці нарікають на загальнонаціональні проблеми і труднощі, і поки не заглиблювалися в пошук тих маленьких кроків, які можна зробити на рівні громади, аби покращувати бізнес-середовище і сприяти через точкові рішення, точкові проєкти місцевому економічному розвитку.
Але також завдяки цій зустрічі і комунікації вони по-іншому подивилися на свою громаду, на тенденції, на цифри, на показники свого розвитку і, сподіваюсь, це стане поживним середовищем для того, щоб вони спроєктували і заплановали собі дії, які будуть орієнтовані на розвиток громади»

Сергій Трохимишин, експерт Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»
«Під час презентації економічного профіля Гришковецької територіальної громади ми перш за все доносили саму концепцію і новий підхід до формування профілів. Також зазначали, що це обов’язково має корівлюватися зі стратегіями, які зараз громади активно приймають і оновлюють. І також отримували одразу зворотні зв’язок від громади щодо простоти профілю, розуміння цього профілю. Ми отримали доволі схвальні відповіді, що тільки підтверджує, що та робота, яку ми зробили нашою командою, була виконано якісно»

Ірена Лісова, голова Гришковецької громади
«Зустріч-презентація економічного профілю громади  передбачала тренінг з питань економічного розвитку громади, залучення бізнесу та створення привабливих умов для його розвитку, а отже – покращення рівня умов життя в населених пунктах громади. Три години робочого часу були наповнені ідеями, думками і прогнозом конкретних дій. У результаті чіткої і професійної та зацікавленої роботи створено Економічний профіль Гришковецької територіальної громади. 10 сторінок яскравого лаконічного, але надзвичайно місткого за змістом матеріалу, відкриває можливості для щоденного оперативного аналізу справ, ефективного використання ресурсів, пошуку додаткових можливостей розвитку і осучаснення громади. Звичайно, війна вимагає сконцентрувати зусилля на головному – допомозі нашим Захисникам. Але повернення їх додому, умови якими ми зустрінемо мирне життя після перемоги, – в руках місцевого самоврядування, а тому працюватимемо і надалі разом, шукатимемо допомогу і пораду, щоб бути успішними. Тут теж буде перемога. Впевнені. Дякуємо ефективній команді мотивованих і творчих експертів «ГОВЕРЛИ». Дякуємо нашим Героям-Захисникам за можливість працювати».

IMG_2988-min IMG_2994-min IMG_2999-min IMG_3015-min IMG_3039-min IMG_3060-min

 ——————————————————
Цей захід організований НУО «Сучасний Формат» у рамках проєкту «Сприяння поступовому переходу між реагуванням на надзвичайні ситуації органами місцевого самоврядування та сталим соціально-економічним розвитком і зростанням шляхом запровадження антикризових інструментів місцевого економічного розвитку (МЕР) та демонстрації програм МЕР, які передбачають відновлення території громад» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях