У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Сьогодні відбулась зустріч щодо старту проєкту LWF та партнерів у побудові освітніх закладів у бомбосховищах. За статистикою Уповноваженого ВР з прав людини, станом на червень минулого року у Харкові ...

Додано:
[email protected]

photo_2024-04-19 19.15.04
У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Сьогодні відбулась зустріч щодо старту проєкту LWF та партнерів у побудові освітніх закладів у бомбосховищах.

За статистикою Уповноваженого ВР з прав людини, станом на червень минулого року у Харкові та області внаслідок ворожих атак постраждали понад 713 закладів освіти. Тому ініціатива зі створення шкіл у бомбосховищах для дітей необхідна.

LWF в Україні спільно з партнерами КУ «Офіс Реформ Харкова», ГО “Спільна справа для людей” та Департаментом освіти Харківської міської ради розпочинають будівництво першої в Харкові школи у бомбосховищі.

Ці заклади освіти не лише нададуть учням доступ до офлайн навчання, але й створять можливість соціалізації серед однолітків

Марк Муллан каже, що це не просто ідея проєкту, а потреба. Також спікер анонсував, що організація готова побудувати ще декілька подібних шкіл у Харкові.

Перш за все, я хочу сказати, що українські діти зараз постійно знаходяться в стресі через війну. А навчання це один з інструментів соціалізації та спілкування з однолітками. Нещодавно я мав зустріч з дітьми які живуть фактично біля лінії вогню. А ще бачив дітей у яких загинули рідні на фронті. Я до того, що всі вони хочуть навчатися, бачитися з друзями. І сьогодні у нас є така можливість. Тому ми мусимо реалізувати проєкт цієї школи”, – зазначає Марк Муллан

Планується, що це буде сучасний простір з новітнім обладнанням, а головне безпечний для здобуття знань.

Як повідомив директор комунальної установи Дмитро Давідьянц, це буде локація яка розмістить понад 300 осіб.

До вересня її планують відкрити. Це буде повноцінний освітній заклад за прикладом метрошколи з класами, зонами відпочинку та медкабінетом”, – резюмував Дмитро Давідьянц.

Нагадаємо, що LWF на чолі з Марком Мулланом вже має ряд проєктів у Харкові та області, зокрема з відбудови житла постраждалим внаслідок обстрілів.
Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти