Тернопіль перетворюється на освітній центр для об’єднаних громад України

У Тернополі стартувала третя сесія освітнього проекту “Школа локальної демократії 2.0.”, яка зібрала 30 учасників з 10-ти об’єднаних громад заходу України.Завдяки проекту громади запровадять у себе ...

85032775_2222318208073963_2703603576923488256_n
Тернопіль перетворюється на освітній центр для об’єднаних громад України

У Тернополі стартувала третя сесія освітнього проекту “Школа локальної демократії 2.0.”, яка зібрала 30 учасників з 10-ти об’єднаних громад заходу України.

Завдяки проекту громади запровадять у себе нові інструменти громадської участі, а учасники дізнаються про брендинг території, ефективну комунікацію громади і влади, стратегічне планування та інші актуальні теми, які допомагають громадам ефективно розвиватись.

Між сесіями, під керівництвом експертів, учасники виконують практичні завдання у своїх громадах. Кращі Команди змін візьмуть участь у навчальній поїздці у Польщу, де ознайомляться з роботою органів місцевого самоврядування, управлінням громадою, діяльністю громадських та донорських організацій. Фінальним завершенням Школи буде Форум локальної демократії, на якому учасники презентуватимуть свої досягнення.”- зазначає Ірина Масло, менеджер проектів ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.84492230_227595774936887_5089752312679759872_n

Загалом громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” проводить чимало освітніх заходів для об’єднаних громад зі всієї України. За словами керівника організації Максима Черкашина у 2019-му році, в рамках різних проектів, вдалось навчити 439 учасників з 123-х об’єднаних громад України.

Ми постійно комунікуємо з громадами, тому добре орієнтуємось в їхніх освітніх потребах. Виходячи саме з потреб наших учасників ми пропонуємо проекти, які стосуються місцевої демократії, креативних індустрій, стратегічного планування, роботи з молоддю. Таким чином перетворюємо Тернопіль на своєрідний освітній центр для ОТГ” – коментує Максим Черкашин.

Окрім того “Освітньо-аналітичному центру розвитку громад” вдається створювати мережі активістів за різними напрямками – працівників творчих індустрій, по роботі з молоддю, прихильників активної участі громадськості у розвитку території.

Проект «Школа локальної демократії 2.0» реалізовують громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» спільно з Тернопільським регіональним відділенням “Асоціації міст України” за підтримки фонду NED.

Громади – учасники проекту:

Нетішинська міська об’єднана територіальна громада, Хмельницька область;

Усть-Путильська сільська об’єднана територіальна громада, Чернівецька область;

Коршівська сільська об’єднана територіальна громада, Івано-Франківська область;

Копичинецька міська об’єднана територіальна громада, Тернопільська область;

Красилівська міська об’єднана територіальна громада, Хмельницька область;

Антонінська селищна об’єднана територіальна громада, Хмельницька область;

Шацька селищна об’єднана територіальна громада, Волинська область;

Городоцька міська об’єднана територіальна громада, Хмельницька область;

Тернопільська міська об’єднана територіальна громада, Тернопільська область;

Купчинецька сільська територіальна громада, Тернопільська область.


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»