Стартувала платформа WomenINTrade EUA для співпраці українських МСП з нідерландськими партнерами

WomenINTrade EUA – веб-платформа для налагодження ділових зв’язків між українськими МСП, власниками яких є жінки, та підприємцями Королівства Нідерландів.На початку березня Women IN та LifeLine ...

Додано:
TSokol

pexels-startup-stock-photos-7096
Стартувала платформа WomenINTrade EUA для співпраці українських МСП з нідерландськими партнерами

WomenINTrade EUA – веб-платформа для налагодження ділових зв’язків між українськими МСП, власниками яких є жінки, та підприємцями Королівства Нідерландів.

На початку березня Women IN та LifeLine Ukraine запустили платформу для співпраці WomenINTrade EUA. Основні цілі платформи:

– задовольняти потреби українських МСП, якими володіють/керують жінки, щодо можливостей підтримки з боку нідерландських компаній та підприємців у таких сферах: бізнес-наставництво, доступ до ринку, пошук обладнання, мікрокредити

– створити тривалі економічні зв’язки між нідерландськими підприємствами та українськими МСП, якими володіють/керують жінки

– надати жінкам-підприємицям та керівницям інструменти для вдосконалення їхніх практичних навичок ведення бізнесу

«Згідно з результатами дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць» у 2022 році, 16% респонденток займаються експортною діяльністю, а кожна третя жінка-підприємиця розглядає для себе можливість виходу на зовнішні ринки в майбутньому, – зазначає Ірина Титарчук, засновниця ініціативи Women IN (WIN). Також 94% власниць бізнесу позитивно ставляться до партнерства у підприємницькій діяльності. Саме тому актуальним є питання створення платформи для об’єднання і співпраці, що надає можливість залучити якомога більше необхідних ресурсів та охопити широкий спектр соціальних та економічних завдань, подолати перешкоди та бар’єри, а також ефективно масштабувати діяльність.»

Наразі на платформі зареєстровано 15 українських підприємств і 4 міжнародних партнери, ще 25 анкет від підприємиць опрацьовуються.  Якщо ви або ваша компанія бажаєте бути представлені на платформі – перейдіть до розділу «Приєднатися до проєкту» й заповніть його. 

«Одразу після початку війни, LifeLine Ukraine перейшла в режим активних дій і розпочала потік гуманітарної допомоги в Україну. В результаті, ми також познайомилися з кількома жінками та сімейними бізнесами, які постраждали. Їхні ринки збуту впали майже до нуля, деякі з них були розташовані на окупованих територіях тощо, – розповідає Маріус Деккер, голова правління LifeLine Ukraine. Ми були здивовані цікавими продуктами, які виробляють ці компанії. Тому ми почали допомагати їм освоювати нові ринки за межами України. Автоматично вони також отримують досвід експорту. Нова платформа для пошуку партнерів, яку ми створюємо разом з Women IN, буде дуже корисним інструментом як для українських малих та середніх підприємств, так і для іноземних компаній, які шукають нові продукти. Крім того, вона залишатиметься дуже цінною і після закінчення війни».

Створення платформи WomenINTrade EUA – це значні перспективи та розширення можливостей для українського бізнесу. Налагодження зв’язків з іноземними партнерами допоможе не тільки вистояти підприємцям під час війни, але й масштабуватися у повоєнний час, стати міцною ланкою вітчизняної економіки та інтегруватися у світову. 

Про Women IN

Women IN (WIN) − ініціатива та спільArtboard 2-100нота жінок, яка:

  • розвиває жіноче лідерство
  • допомагає та підтримує у запуску і масштабуванні бізнесу
  • поширює досвід та кращі практики серед жінок-підприємиць в Україні

Про LifeLine Ukraine

LifeLine Ukraine проводить реальні зміни в Україні, надаючи допомогу на трьох рівнях:

  • практичні рішення, спрямовані на стимулювання українських МСП, якими володіють жінки
  • повсякденна допомога через задоволення щоденних гуманітарних потреб, спричинених війною
  • середньострокова допомога шляхом постачання неспоживчих товарів, таких як матраци, ємності для води та медичне обладнання
  • постачання енергетичних рішень (генераторів) у малому та великому масштабі
  • навчання за фахом ІКТ українських ветеранів та їх родин


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану