Реєстрація на локальні БУР-табори у громадах

БУР-табір - це про волонтерство, подорожі, нові знайомства. А що, якщо ми запропонуємо тобі новий формат - локальне волонтерство на БУР-таборі. Це можливість долучитися до змін у своїй громаді, ...

Додано:
BUR_BUR

волонтер
Реєстрація на локальні БУР-табори у громадах

БУР-табір – це про волонтерство, подорожі, нові знайомства. А що, якщо ми запропонуємо тобі новий формат – локальне волонтерство на БУР-таборі. Це можливість долучитися до змін у своїй громаді, познайомитися з активною місцевою молоддю та допомогти тим, хто цього потребує. 

На таборі  наші волонтери допомагатимуть з ремонтом помешкань, де будуть мешкати родини, які були змушені покинути свій дім через війну та облаштовують вуличні простори.

Участь волонтерів можлива з 14 років (до 18 потрібно згоду батьків). Організатори забезпечують харчування для зареєстрованих учасників. Табори будуть проходити згідно з профілактичними та карантинних рекомендацій МОЗ. 

Якщо ти проживаєш у одній з цих громад, запрошуємо тебе долучитися до локального волонтерства:

В цих громадах волонтери планують зробити ремонт в приміщеннях, де будуть проживати люди з постраждалих громад, здебільшого з Донецької, Харківської та Херсонської областей. Рожищенська громада (4-10 вересня) – реєстрація. Волонтери допоможуть з облаштуванням студії “Безпечний простір”, що працює з дітьми, які постраждали внаслідок війни.

В Білоцерківський, Васильківській, Гощанській, Переяславській та Батівській громадах вже працюють потужні молодіжні центри. Наші волонтери допоможуть  облаштувати в цих містах простори з дерев’яними меблями, поряд з молодіжним центром та створити нові локації для дозвілля молоді.

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. 


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану