Подорожі на паузі – у КримSOS розповіли що нового на КПВВ з Кримом у лютому

У лютому спеціалісти з Херсонського офісу КримSOS відвідали два пункти пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом. Дивились як працюють пункти експрес-тестування та вакцинації на коронавірус, центри ...

4
Подорожі на паузі – у КримSOS розповіли що нового на КПВВ з Кримом у лютому

У лютому спеціалісти з Херсонського офісу КримSOS відвідали два пункти пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом. Дивились як працюють пункти експрес-тестування та вакцинації на коронавірус, центри надання адмінпослуг (ЦНАП). 

Щеплення – плюс одна нова вакцина на вибір 

Третій місяць на КПВВ з окупованим Кримом працюють пункти вакцинації від коронавірусу. У лютому там пропонують чотири варіанти препаратів: AstraZeneca  (раніше не було), Pfizer, Moderna та Coronavac. 

«Медсестра розповіла, що роблять щеплення будь-якою вакциною за бажанням», – ділиться Марія, юристка КримSOS.

Нагадаємо, що на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар»  медична бригада робить щеплення усім охочим з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00. 

«На Каланчаку стало чистіше, після того як пункт пропуску переделали на баланс Державного підприємства «Реінтеграція і відновлення». Разом з тим на КПВВ бракує ремонту. Загалом, змін у роботі сервісних зон немає», – зазначає Марія .

Автобуси у буферній зоні  

Щодня з у 8:00 до 18:00 від українського пункту пропуску та у зворотному напрямку курсують мікроавтобуси. Проїзд там безкоштовний.

Фото: Укрінформ

«Раніше цей відрізок дороги люди мали проходити пішки. На пункті «Каланчак» приблизно один кілометр, а от на «Чонгарі» – понад трьох кілометрів. Літнім людям з торбами дуже важко було його подолати» – зазначає Марія.   

ЦНАП – майже немає відвідувачів 

У Центрах надання адміністративних послуг на КПВВ потік відвідувачів знизився з середини лютого.

«Через загрозу загострення військового конфлікту усі відкладають подорожі. Нам також розповідали, що на окупованій території Криму  у напрямку українського КПВВ стягують важку військову техніку. Це теж не додає позитивних настроїв для поїздок», – розповідає Марія.

Нагадуємо, що віддалені робочі місця Центрів надання адміністративних послуг на адмінмежі з Кримом працюють вже два роки. Більше про особливості роботи адміністратори ЦНАПів розповідали у статті на сайті КримSOS.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу