Онлайн презентація соціальних підприємців

Якщо Ви соціальний підприємець та хочете розповісти про свою діяльність на всю країну, то ця інформація точно для вас!Подія:17 грудня ІСАР Єднання організовує Форум розвитку громадянського ...

Додано:
socacademy

fb-isar_360
Онлайн презентація соціальних підприємців

Якщо Ви соціальний підприємець та хочете розповісти про свою діяльність на всю країну, то ця інформація точно для вас!

Подія:17 грудня ІСАР Єднання організовує Форум розвитку громадянського суспільства, який об’єднає активних громадян з усієї країни.

Під час форуму буде організована онлайн виставка соціальних підприємців, на якій ви зможете розмістити інформацію про свій товар та підприємство, знайти нових клієнтів та партнерів.

Формат: платформа, де можна представити свою продукцію та послуги, а учасники форуму матимуть можливість придбати їх у вас безпосередньо під час події.

Місце: онлайн

Як взяти участь: аби прийняти участь у виставці, необхідно до 8 грудня зареєструватися  за посиланням ви отримаєте на пошту підтвердження та перелік необхідної інформації.

Також, один з блоків форуму буде присвячений соціальному підприємництву та буде модеруватися Українською соціальною академією, тож ви зможете отримати цікаві знання від представників міжнародних та українських організацій.

Не пропустіть унікальну можливість стати відомими на всю країну!


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?

Стратегія, планування та успішний досвід для розвитку громад

Леся Українка: 150 імен

Про Clubhouse, неаполітанську піцу та душу ресторану: найцікавіші ідеї зустрічі молоді з рестораторами