One Proud Nation – NFT колекція на допомогу української армії

Колекцію NFT One Proud Nation створили, аби довести, що сучасне цифрове мистецтво може привернути увагу світу до війни в Україні. Але першочергове її призначення – зібрати кошти для закупівлі ...

Додано:
One Proud Nation

NFT колекція на допомогу української армії: цифрове мистецтво заради миру
One Proud Nation – NFT колекція на допомогу української армії

Колекцію NFT One Proud Nation створили, аби довести, що сучасне цифрове мистецтво може привернути увагу світу до війни в Україні. Але першочергове її призначення – зібрати кошти для закупівлі жилетів, шоломів та іншої захисної амуніції для українських військових.

NFT колекція на допомогу української армії: цифрове мистецтво заради миру

NFT колекція на допомогу української армії: цифрове мистецтво заради миру

Протягом багатьох поколінь українці прагнули поваги до прав громадян та можливості обирати власний шлях. Патріотичний народ України двічі повставав аби захистити свободу, позбутися тиранії та встановити демократію. Готовність до об’єднання нації підтвердилася ще раз після вторгнення російської армії в Україну 24 лютого. Кожен новий день цієї невиправданої війни українці стають як один на захисті країни та виказують готовність відбудовувати країну, в якій хочуть жити. Прагнення миру, бажання сприяти згуртованості українців у захисті цілісних кордонів країни та готовність до конкретних дій знайшли відгук у найбільшому тренді 2022 року – NFT. Поєднання передових технологій, креативності та національного колориту привели до створення нової автентичної колекції NFT.

One Proud Nation — це набір з 10 000 унікальних творів цифрового мистецтва на антивоєнну тематику у формі невзаємозамінних токенів (NFT). Мета колекції – привернути увагу світу до військової агресії росії проти України та завдяки синергії цифрових технологій та сучасного мистецтва зібрати кошти для української армії. Колекція NFT доступна на http://oneproudnation.io/,  аукціон триває на https://opensea.io/oneproudnation.

«NFT-аукціон вже триває і з перших днів, ми маємо підтвердженні нашій гіпотезі: мистецтво може стояти на передовій розбудови миру під час воєнних дій. Ми віримо, що ця антивоєнна колекція залучить широке коло людей зі всього світу до ситуації в Україні. Хоча мистецтво не має сили безпосередньо зупиняти насильство, воно може зробити важливий внесок – стати додатковою фінансовою підтримкою української армії», – розповідає Ярослав Усов, співзасновник MintyMint.

100% коштів, зібраних через продаж колекції NFT, будуть передані на закупівлю жилетів, шоломів та іншої захисної амуніції для українських військових.

Дізнаватися про новини та хід аукціону можна також у твітері NFT-колекції https://twitter.com/OneproudnationU.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”