Обговорення дієвих рецептів для гармонійної Березанської ЕКО- громади

Ініціювала 27 січня 2021 р. у виконкомі Березанської ради робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ...

Додано:
frgn

изображение_viber_2021-01-28_13-54-37-1024x768
Обговорення дієвих рецептів для гармонійної Березанської ЕКО- громади

Ініціювала 27 січня 2021 р. у виконкомі Березанської ради робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ОТГ на період 2020 – 2024 роки ( двалі СЕО). 

 

 

 

А графік фокус – груп СЕО в усіх старостинських округах затвердив своїм розпорядженням селищний голова. За їх рекомендаціями  буде сформовано основа дієвої стратегії для гармонійної Березанської ЕКО- громади.

Експертка ФРММ та методистка коаліції #ГромадськаПрефектура Тетяна Золотухіна так прокоментувала перші результати СЕО:

«..У Стратегії  ОТГ бракує завдань, заходів та проектних ідей щодо вирішення екологічних питань, що важливі для формування спроможної громади у якої комфортно та безпечно ії мешканцям та створені умови для ії сталого розвитку.

Такими питаннями є забезпечення водою потенційних інвесторів та формування системи погодження із твердими побутовими відходами..».

Березанський селищний голова Валерій Хоміцький зазначив нагальність долання  екологічних викликів для формування спроможної, комфортної і безпечної для мешканців та привабливої для інвесторів для селищної громади. 

Нагадаємо  що проект стартував підписанням відповідного Меморандуму про партнерство та співпрацю для стратегічного розвитку туризму та екології у селищній громаді. Докладніше про плани дворічного партнерства у релізі http://frgn.mk.ua/?p=11941 

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Стратегічна екологічна оцінка Стратегії розвитку Березанської ОТГ до 2026 р. відбувається  в раках проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО – громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Мінветеранів винесло на обговорення проєкт постанови про створення Українського ветеранського фонду

У Слов’янську проведено тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення»

Подкаст "Ваше право" від Харківської асоціації незрячих юристів

Депутатський прийом: як львів’янам знайти приймальні своїх обранців

Дніпропетровщина активно створює дієву регіональну команду

Добірка безкоштовних інформаційних ресурсів для публічних службовців