Мистецтво та технології: як завдяки співпраці можна досягти сталого майбутнього?

Останнім часом, мистецтво та технології йдуть пліч-о-пліч. На Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури буде розмова з експертами про те, як завдяки поєднанню технологій та мистецтва ...

дискусія
Мистецтво та технології: як завдяки співпраці можна досягти сталого майбутнього?

Останнім часом, мистецтво та технології йдуть пліч-о-пліч. На Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури буде розмова з експертами про те, як завдяки поєднанню технологій та мистецтва можна досягти сталого майбутнього.

На дискусійній панелі буде обговорено також:

- Якими є останні тренди в мистецькому світі щодо сталого розвитку;

- Які технології можуть допомогти розвитку сталого мистецького світу та як їх якнайшвидше імплементувати;

- Які є складнощі в реалізації проєктів такого типу, як знаходити підтримку для них та інші питання.

Серед спікерів будуть: 

  • Вадим Денисенко, програмний директор CANactions School. CANactions School — це освітня платформа з офісами у Києві та Амстердамі, місія якої полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням. Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions — одна з найбільших архітектурних подій Європи, що відбувається кожного року, починаючи з 2008-го. Вадим має досвід у розробці міських транспортних політик. Займався адвокацією роботою зі змін до законодавства в сфері велосипедного транспорту.

Денисенко

  • Сергій Полежака — продюсер, режисер та підприємець, засновник та виконавчий директор New Cave Media, іммерсивної студії сторітеллінгу. Сергій також є режисером VR-документального фільму “Aftermath VR: Euromaidan”. 

Полежака

  • Поліна Веллер — українська дизайнерка. Велика прихильниця суворих геометричних форм та яскравих мистецьких творів. У своїх колекціях використовує сміливий мікс найнеочікуваніших матеріалів та привертає увагу до екотематики виробництва вбрання. 

Веллер

Нагадуємо, що Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня 2020 року в онлайн форматі. Зареєструватися можна до 26.06 включно за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку