Молодь Бердянська намалювала майбутнє України

Малювали під час святкування Дня Незалежності, долучитись могли всі охочі.На макеті символічно зображена молодь, яка малює майбутнє країни. І кожен/кожна бачить його по-різному. Для когось це ...

Додано:
chas_ye

2021.08.24 Молодь inUA Горбунов -069
Молодь Бердянська намалювала майбутнє України

Малювали під час святкування Дня Незалежності, долучитись могли всі охочі.

На макеті символічно зображена молодь, яка малює майбутнє країни. І кожен/кожна бачить його по-різному. Для когось це процвітаюча екологічна країна, для когось країна розвивається в технологічному напрямі, а хтось уявляє майбутнє дуже песимістично, або взагалі розгублений і не може зрозуміти, що нас чекає в майбутньому.

Саме таку концепцію розробили в процесі обговорення, і втілила на папері художниця Дар’я Юдіна.

«Коли ми вперше зібрались, щоб обговорити макет майбутнього мурала, то зрозуміли, що кожен/кожна бачить майбутнє по різному. І не завжди це однозначна картина. Довго обговорюючи всі варіанти, ми вирішили не робити узагальнену картину «середньостатистичної температури по лікарні», а чесно сказати, що молодь – це не узагальнена маса, що кожен з нас – це людина і кожен має свої очікування і прагнення. І майбутнє України в нашій спільній діяльності з урахуванням особливості кожного/кожної», – сказала художниця проекту, та очільниця молодіжної ради Бердянська, Дар’я Юдіна.

Арт-подія «МОЛОДЬ inUA» – це великий всеукраїнський флешмоб, в рамках якого 100 громад від маленьких сіл до великих міст з усіх областей одночасно створювали концепції муралів. Процес було організовано так, щоб команда не просто створила свою концепцію. Спочатку потрібно було розповісти про свою мотивацію, потім було організовано навчання з організації та проведення публічних заходів, і зі створення публічних арт-об’єктів, обраним командам було надіслано арт-бокси з усім необхідним для малювання.

«Тепер, коли робота створена, ми надішлемо її організаторам, і з усіх робіт буде створено велике цифрове полотно про бачення, цінності і здобутки української молоді. А через тиждень буде розпочато голосування за найцікавіший ескіз муралу. І робота, яка набере найбільшу кількість голосів, буде створена в місті, де її вигадали. Тож запрошую бердянців стежити за новинами і взяти участь в голосуванні за ескіз створений в нашому місті», – розповіла кураторка проєкту, Алла Мельничук.

Організатори заходу ГО «Час Є», ГО «Більше», Молодіжна рада, Відділ молоді та спорту БМР.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Фото – Антон Горбунов
Текст – Марія Кушнір

2021.08.24 Молодь inUA Горбунов -010

2021.08.24 Молодь inUA Горбунов -038

2021.08.24 Молодь inUA Горбунов -068


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації