Діти з Первомайського Харківської області долучилися до проєкту “Дітям війни”

Сполучення Харків - Кам’янець у проєкті "Дітям війни" налагоджене і працює, як годинник! Щойно ми проводжали Лозову, а вже зустрічаємо Первомайський Харківської області. 45 дітлахів протягом ...

Додано:
SOSSHTAB

photo_6_2024-03-05_14-51-11
Діти з Первомайського Харківської області долучилися до проєкту “Дітям війни”

Сполучення Харків – Кам’янець у проєкті “Дітям війни” налагоджене і працює, як годинник! Щойно ми проводжали Лозову, а вже зустрічаємо Первомайський Харківської області. 

45 дітлахів протягом найближчого місяця будуть жити, навчатися, а головне – відпочивати і відновлюватися в гостинному Кам’янці-Подільському! На них чекають екскурсії, прогулянки, майстерки, програма з психологічної реабілітації і ще безліч цікавих і корисних заходів. А поки що вдивляємося в нові обличчя, які вже за кілька днів стануть як рідні. Обід, відпочинок – і можна буде знайомитися ближче.

photo_2_2024-03-05_14-51-11

На запитання про те, яка зараз ситуація у рідному місті, діти коротко відповідають: “У нас гучно.”

Благодійний партнерський проєкт “Дітям війни” реалізується благодійним фондом “СОС Штаб громадянської оборони” у тиловому Кам’янці-Подільському. До цього чудового міста уже понад півтора року приїжджають дітлахи з прифронтових і деокупованих територій на психологічну реабілітацію та оздоровлення. Вони живуть у готельному комплексі з чудовою парковою зоною, забезпечені 4-разовим харчуванням і їм ніколи нудьгувати, адже програма цікава і дуже насичена.

Благодійний фонд “SOS Штаб громадянської оборони” допомагає всім, хто постраждав від війни в Україні: гуманітарна допомога ВПО, психологічна реабілітація дітей з прифронтових і деокупованих територій, психосоціальна допомога тим, хто її потребує. 

photo_8_2024-03-05_14-51-11
 Проєкт “Дітям війни” реалізується благодійним фондом “СОС Штаб громадянської оборони” завдяки отриманому гранту від Фонду дитячої стійкості (Children’s Resilience Fund) в Україні у межах фінансової підтримки UBS Optimus Foundation. Програма реалізується Crown Agents International Development (CAID) і UBS Optimus Foundation у партнерстві з @CrownAgentsinUA.

Закликаємо громади та громадські організації долучитися до проєкту “Дітям війни”:

1) відправити групу дітей з вашої громади для участі у проєкті “Дітям війни”;

2) одноразова допомога продуктовими наборами, канцелярією, засобами гігієни, проведенням заходів тощо;

3) постійне партнерство.

З питань партнерства звертайтеся до Анатолія Ковальського, засновника фонду: 067 382 3110 або до кураторки проєкту Світлани Гумінської: 096 842 6890. Також пропозиції партнерства можна надсилати на пошту: [email protected]

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист