Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

Коаліція організацій, що опікуються питаннями захисту прав осіб, постраждалих внаслідок широкомасштабної збройної агресії проти України, пояснює, хто та як може отримати допомогу для ...

бюджет гроші
Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

Коаліція організацій, що опікуються питаннями захисту прав осіб, постраждалих внаслідок широкомасштабної збройної агресії проти України, пояснює, хто та як може отримати допомогу для дітей-переселенців.

До 1 травня право на таку допомогу мали всі діти віком до 18 років, які були зареєстровані як переселенці. З 1 травня на таку допомогу мають право діти-ВПО, які:

  • виїхали з Криму
  • територій, де ведуться бойові дії або тимчасово окупованих територій 
  • у яких батьківське житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження (про такі пошкодження потрібно заздалегідь повідомити через портал “Дія”).

Також право на таку допомогу мають діти, які народилися у батьків-переселенців. Подати заявку на таку допомогу можуть батьки/опікуни/піклувальники (якщо дитині – ВПО до 14 років), або ж дитина самостійно.

Розмір допомоги становить 3000 грн. Гроші будуть зараховані на банківський рахунок (за стандартом IBAN) заявника або на поточний рахунок для зарахування допомоги “єПідтримка”.

dopomoga_dityam-e1652957864983

 

Джерело: ZMINA.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Стандарти журналістики в умовах війни»: у Медіацентрі Україна відбулась дискусія за участю відомих медійників

Війна, довкілля та суспільство: в Медіацентрі Україна обговорили актуальність проблем екології під час війни

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

"Близькі": проєкт підтримки окупованих територій триває

У Полтаві відбувся круглий стіл з теми облаштування місць проживання для вимушених переселенців

Обстріли цивільних об'єктів росіянами лишаються стабільно високими, жителів окупованих територій змушують приймати громадянство РФ — СЦГІ