Боротьба зі стереотипами про Україну, доля української кіноіндустрії та фестивалі як рушії змін — три дискусії DOCU/КЛАС
Три дискусії майстерні DOCU/КЛАС з програми 20 Docudays UA, під час яких ми спробували осмислити, як війна вплинула на побудову іміджу України й змінила траєкторії розвитку української кіно- та ...
Додано:
Docudays UA
Три дискусії майстерні DOCU/КЛАС з програми 20 Docudays UA, під час яких ми спробували осмислити, як війна вплинула на побудову іміджу України й змінила траєкторії розвитку української кіно- та фестивальної індустрій.
Бути почутими: які наративи про Україну ми створюємо?
Учасники/-ці: Олександр Михед, Ірина Цілик, Ріта Бурковська, Сергій Коровайний. Модераторка: Анастасія Платонова.
Як світ переосмислив Україну? Які наративи про себе нам вдалося сформувати, а з якими упередженнями ми продовжуємо боротися? Про комунікаційні стратегії і тактичні рішення в формуванні іміджу України за кордоном говорять письменник Олександр Михед, режисерка та письменниця Ірина Цілик й акторка та фіксерка іноземних видань Ріта Бурковська.
Які плани на майбутнє? Публічна дискусія про стратегію розвитку кіноіндустрії
Учасниці: Олена Гончарук, Інна Ласточкіна, Аліна Горлова, Марина Степанська. Модераторка: Дарія Бадьйор.
З війною горизонт планування звузився до кількох тижнів, а часто — днів. Та в турбулентні часи особливо важливо мати план дій. Чи має його українська кіноіндустрія? Відповідь шукайте у розмові журналістки та критикині Дарії Бадьйор, режисерки та сценаристки Марини Степанської, режисерки та продюсерки Аліни Горлової, кінопродюсерки Інни Ласточкіної та культурної менеджерки, переможниці конкурсу на посаду генеральної директорки Довженко-Центру Олени Гончарук.
Кінофестивалі: тусовка для своїх чи рушій змін?
Учасники/-ці: Богдан Жук, Ева Кріжкова, Марко Ґрба Сінгх, Мирося Ватаманюк. Модератор: Алекс Малишенко.
Які етичні дилеми стоять перед кінфестивалями нині? Та яким має бути сучасний український кінофестиваль? Про це ми поспілкувалися разом із членкинями та членами журі конкурсних програм 20 Docudays UA: Богданом Жуком, співзасновником і директором фестивалю SUNNY BUNNY, Евою Кріжковою, виконавчою директорою Міжнародного фестивалю документального кіно One World Slovakia, Марком Ґрба Сінґх, режисером, художнім директором BELDOCS; а також з програмною координаторкою міжнародної програми кінофестивалю Hot Docs Миросею Ватаманюк.
У наступних анонсах ми розкажемо про події програми DOCU/СИНТЕЗ: ви дізнаєтесь, як мистецькі практики та усна історія, допомагають в роботі над подоланням травми й якими є сучасні практики художньої роботи з уявою та сновидіннями під час війни.
Джерело: Docudays UA.