Безкоштовні юридичні та психологічні консультації для військових та їхніх родин у Кривому Розі

Повномасштабна війна та її наслідки не оминули нікого з нас, однак є люди, котрі зазирають у самісіньке її лице. Серед них — військові та їхні близькі.ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» прагне ...

Додано:
OVG

психолог психологічна консультація
Безкоштовні юридичні та психологічні консультації для військових та їхніх родин у Кривому Розі

Повномасштабна війна та її наслідки не оминули нікого з нас, однак є люди, котрі зазирають у самісіньке її лице. Серед них — військові та їхні близькі.

ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» прагне допомогти українцям у найскладніших і найделікатніших питаннях — психологічних і юридичних. Ці теми для багатьох були незручними і до вторгнення, а тепер стали ще важчими й нагальнішими.

PSY-копия (2)

У співпраці з The German Marshall Fund of the United States команда ОВГ запустила проєкт, який передбачає безкоштовні юридичні та психологічні консультації, індивідуальні та групові. Скористатися пропозицією можуть діючі військові, ветерани та члени їхніх сімей, зокрема родичі полеглих або зниклих безвісти військових.

Реєстрація (клікніть на потрібний пункт, аби перейти за посиланням):

Час, місце та формат зустрічі погоджуються у приватному порядку після реєстрації. Зустрічі проводяться у Кривому Розі, однак індивідуальні консультації можливі й у дистанційному режимі. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Мережевий хаб «Простір Підтримки та Ініціатив» на Харківщині, Сумщині та Чернігівщині

Менторська програма 4.0 офіційно завершилася

Попри війну процес євроінтеграції триває, «поїзд вже їде»

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта