Безкоштовні юридичні та психологічні консультації для військових та їхніх родин у Кривому Розі

Повномасштабна війна та її наслідки не оминули нікого з нас, однак є люди, котрі зазирають у самісіньке її лице. Серед них — військові та їхні близькі.ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» прагне ...

Додано:
OVG

психолог психологічна консультація
Безкоштовні юридичні та психологічні консультації для військових та їхніх родин у Кривому Розі

Повномасштабна війна та її наслідки не оминули нікого з нас, однак є люди, котрі зазирають у самісіньке її лице. Серед них — військові та їхні близькі.

ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» прагне допомогти українцям у найскладніших і найделікатніших питаннях — психологічних і юридичних. Ці теми для багатьох були незручними і до вторгнення, а тепер стали ще важчими й нагальнішими.

PSY-копия (2)

У співпраці з The German Marshall Fund of the United States команда ОВГ запустила проєкт, який передбачає безкоштовні юридичні та психологічні консультації, індивідуальні та групові. Скористатися пропозицією можуть діючі військові, ветерани та члени їхніх сімей, зокрема родичі полеглих або зниклих безвісти військових.

Реєстрація (клікніть на потрібний пункт, аби перейти за посиланням):

Час, місце та формат зустрічі погоджуються у приватному порядку після реєстрації. Зустрічі проводяться у Кривому Розі, однак індивідуальні консультації можливі й у дистанційному режимі. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип