Активісти Рівненщини вчилися ефективно комунікувати

Як активістам правильно будувати комунікацію з громадськістю та ефективно працювати зі ЗМІ. Відповіді на ці та інші питання отримали учасники тренінгу «Ефективна комунікація – запорука успішного ...

Додано:
cvurivne

Активісти Рівненщини вчилися ефективно комунікувати

Як активістам правильно будувати комунікацію з громадськістю та ефективно працювати зі ЗМІ. Відповіді на ці та інші питання отримали учасники тренінгу «Ефективна комунікація – запорука успішного розвитку ОГС», який відбувся в Рівному 31 жовтня.

Під час навчання тренери розповідали про основи роботи із засобами масової інформації (прес-анонс, прес-реліз, прес-конференції, інші публічні заходи, робота з інтернет-ЗМІ, радіо та телебаченням). Звісно ж, не можна було оминути і комунікації в соціальних медіа. Зокрема, пояснили, як зробити соціальні мережі ефективним каналом комунікації та популяризації роботи ОГС.

«Аби Ваш пост став публікацією в ЗМІ, потрібно, щоб він мав максимальну інформативність, актуальність, можливо, скандальність або провокував резонансне обговорення, – радить тренерка Тетяна Кушнірук. – До поста варто додавати власні інформаційні фото чи відео (жодного Гугла). Потрібно подати чіткий опис події короткими реченнями. Не менше 3 речень, але й не більше 8. Не забувайте дотримуватися орфографії, мінімізувати використання знаків оклику, не використовувати капслок та ненормативну лексику».

Крім того, тренери розказали про те, на чому варто зосередитися в роботі, щоб створити позитивний імідж ОГС на місцевому, обласному, всеукраїнському рівнях.

Крім теоретичної частини, навчання також базувалося на виконані практичних завдань. Зокрема, учасники тренінгу проводили флешмоб на тему важливості правильної утилізації ртутних ламп у новоствореній ОТГ. Також планували брифінг щодо захисту честі колеги-однопартійця, якого затримали ніби-то під час отримання неправомірної вигоди. І навіть організовували прес-конференцію щодо відкриття ЦНАПу в громаді.

Під час заходу тренери допомагали проаналізувати типові помилки в комунікаційній діяльності та вчили, як якісно, цікаво, а головне результативно презентувати свої ініціативи на широкий загал.

В навчанні взяли участь 16 активістів з різних куточків Рівненської області.

Тренінг організований РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Хто в громаді головний: порівняння повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб

8 громад України розпочали шлях до антикорупційних інструментів

Відтепер Інженерів Порозуміння можна викликати на гарячу точку

«Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» потрапили у трійку лідерів євроінтеграційного рейтингу програм політичних партій

Прозорі фінанси і сильніша Нацрада: як провести деолігархізацію у медіа

Можливості для медіа: липень 2019

 • http://2show.com.ua Oles

  “сапожник без сапог “?
  Вміла готувати та не вміла подавати :(

  Коли вже ці тренери / спеціалісти почнуть підтверджувати інформацію?.
  Одні пишуть про прозорість, та не можуть організувати YouTube / Facebook онлайн трансляцію.

  Другі навчають ефективній комунікації але не роблять онлайн трансляцію ..
  Де інтерактив ?
  Де посилання на YouTube ?