5 тис наліпок із закликом дистанціюватися біля кас розповсюдила НУО «Сучасний Формат»

Дотримуватися дистанції у місцях скупчення людей, щоб протистояти поширенню коронавірусу – наліпки з таким закликом для закладів Житомира виготовила громадська організація «Сучасний Формат» за ...

Додано:
modernformat

IMG_3954-min
5 тис наліпок із закликом дистанціюватися біля кас розповсюдила НУО «Сучасний Формат»

Дотримуватися дистанції у місцях скупчення людей, щоб протистояти поширенню коронавірусу – наліпки з таким закликом для закладів Житомира виготовила громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки ПРООН в Україні.

Наклейки на підлозі біля кас допомагатимуть житомирянам дотримуватися безпечної дистанції між людьми у чергах крамниць, аптек, банків, медичних установ та інших закладів, які працюють під час карантину.

В умовах, коли від коронавірусу не існує вакцини, сповільнити поширення вірусів допомагає соціальна дистанція. Аби запобігти зараженню, фахівці рекомендують дистанціюватися: уникати людних місць, до мінімуму звести пересування населеними пунктами, при можливості працювати з дому, а у місцях скупчення людей тримати дистанцію у два метри.

зображення_viber_2020-03-27_18-54-50

«Ми замовили 5 тисяч наклейок «Дотримуйся дистанції у 2 м.», і реалізувати цю ініціативу у короткий термін вдалося завдяки Програмі розвитку ООН, яка підтримала нашу ідею і оплатила друк тиражу. Спільно із фахівцями Житомирської міської ради ми визначили перелік магазинів, аптек, банків, поштових відділень, які обслуговують житомирян у період карантину, і розповсюдили наклейки у ці заклади», – зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.

До ініціативи долучилися як маленькі крамнички, так і мережі магазинів, аптек та банків, а також приватні клініки.

зображення_viber_2020-03-27_18-54-56

Практично весь тираж розповсюдили лише за один день, втім, представники бізнесу можуть отримати наліпки абсолютно безкоштовно, звернувшись до НУО «Сучасний Формат» (майдан Перемоги, 10, оф. 301) або у Житомирську міську раду (майдан Корольова, 4/2).

Контактні тел.: +38 (0412) 46-10-86; +38 (097) 294-37-53

IMG_3933-min
  


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору