46% журналісток і 22% журналістів відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому – дослідження ІМІ

Під час карантину 46% жінок-журналісток відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому. Тоді як тільки 22% чоловіків-журналістів відзначають збільшення навантаження.Такими є результати ...

writing-on-a-notebook press преса змі медіа
46% журналісток і 22% журналістів відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому – дослідження ІМІ

Під час карантину 46% жінок-журналісток відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому. Тоді як тільки 22% чоловіків-журналістів відзначають збільшення навантаження.

Такими є результати анонімного опитування медійників, що провів Інститут масової інформації 19–24 березня 2020 року *.

За даними опитування, основним навантаженням для журналісток стало зростання хатньої роботи (18,5% опитаних медійниць) та потреба більше готувати для родини (17%). Серед чоловіків про збільшення аналогічних навантажень зазначилили відповідно 16% та 11,5%.

Водночас 46% чоловіків-медійників зауважили, що в умовах віддаленої роботи їм важко спланувати свій день та дотримуватися розпорядку. Серед жінок-журналісток, про цю проблему згадало 40%. 

Цікаво, що чоловіки частіше вказували в опитуванні на напруження і тривожність у стосунках з партнеркою/-ом (10% опитаних журналістів). Серед жінок-журналісток про проблеми з партнером вказало 2,5% опитаних медійниць.

Дослідження проводилося методом анонімного анкетного опитування. Всього було отримано 200 відповідей від журналістів 77% з них працюють в онлайн-медіа, 10% – у друкованих, 9% – на телебаченні 4% – на радіо. 64,5% жінок та 35,5% чоловіків. 60% – журналісти з усіх регіонів України, 40% – журналісти з міста Києва. Дослідження проводилося протягом 19–24 березня 2020 року.

 

Джерело: ІМІ.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році