Посібник зі співробітництва ОТГ у сфері адміністративних послуг

Даний «Посібник зі співробітництва ОТГ у сфері адміністративних послуг» розкриває юридичні особливості та практичні аспекти організації співробітництва територіальних громад з метою забезпечення ...

Посібник зі співробітництва ОТГ у сфері адмін послуг

Громадський Простір

Даний «Посібник зі співробітництва ОТГ у сфері адміністративних послуг» розкриває юридичні особливості та практичні аспекти організації співробітництва територіальних громад з метою забезпечення належного надання адміністративних послуг та поліпшення доступу мешканців до адмінпослуг. Він допоможе громадам розібратись з існуючими та найбільш ефективними для сфери адмінпослуг формами співробітництва, тонкощами укладання договорів та надасть практичні приклади створення і модернізації ЦНАП за допомогою інструменту міжмуніципального співробітництва.

Цей посібник підготовлено в рамках міжнародної Програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди згаданих донорів «U-LEAD з Європою».

 

Читати та скачати

 

Джерело: U-LEAD з Європою.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

50 бізнес-моделей соціальних підприємств: найперспективніші ідеї хакатонів #SocialBusinessInUA

Активізм-2020: моніторингова доповідь щодо переслідувань активістів і правозахисників

Порядок визнання батьківства

Заробляти та реалізувати себе. Історії випускників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія»

Як неприбуткова організація може заробляти?

Публічні закупівлі - посібник для замовників