Інформаційно-методичний посібник щодо відповіді на виклики епідемії туберкульозу в Україні

Відповідь на виклики епідемії туберкульозу в Україні в контексті глобальної стратегії та цілей в галузі профілактики, лікування і боротьби з туберкульозом на період після 2015 року: багатовідомчий ...

Vidpovid_01

БО "Фундація "Громадський рух "Українці проти туберкульозу"

Відповідь на виклики епідемії туберкульозу в Україні в контексті глобальної стратегії та цілей в галузі профілактики, лікування і боротьби з туберкульозом на період після 2015 року: багатовідомчий підхід.

Пропонуємо Вашій увазі Інформаційно-методичний посібник “Відповідь на виклики епідемії туберкульозу в Україні в контексті глобальної стратегії та цілей в галузі профілактики, лікування і боротьби з туберкульозом на період після 2015 року: багатовідомчий підхід”.

Посібник адресований органам центральної та регіональної виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладам первинної медичної допомоги, загальному населенню, засобам масової інформації, всім заінтересованим у вирішенні проблеми туберкульозу в Україні.

Авторський колектив: В. Руденко (координатор), С. Борткевич (автор і розробник ідеї), магістр управління, І. Горбасенко, кандидат психологічних наук, В. Пилипенко, кандидат історичних наук, Н. Кожан, кандидат медичних наук.

Хочемо подякувати науковим рецензентам: І. Хожило, доктору наук у галузі державного управління, А. Царенко, кандидату медичних наук.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО