Інформаційно-методичний посібник щодо відповіді на виклики епідемії туберкульозу в Україні

Відповідь на виклики епідемії туберкульозу в Україні в контексті глобальної стратегії та цілей в галузі профілактики, лікування і боротьби з туберкульозом на період після 2015 року: багатовідомчий ...

Vidpovid_01

БО "Фундація "Громадський рух "Українці проти туберкульозу"

Відповідь на виклики епідемії туберкульозу в Україні в контексті глобальної стратегії та цілей в галузі профілактики, лікування і боротьби з туберкульозом на період після 2015 року: багатовідомчий підхід.

Пропонуємо Вашій увазі Інформаційно-методичний посібник “Відповідь на виклики епідемії туберкульозу в Україні в контексті глобальної стратегії та цілей в галузі профілактики, лікування і боротьби з туберкульозом на період після 2015 року: багатовідомчий підхід”.

Посібник адресований органам центральної та регіональної виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладам первинної медичної допомоги, загальному населенню, засобам масової інформації, всім заінтересованим у вирішенні проблеми туберкульозу в Україні.

Авторський колектив: В. Руденко (координатор), С. Борткевич (автор і розробник ідеї), магістр управління, І. Горбасенко, кандидат психологічних наук, В. Пилипенко, кандидат історичних наук, Н. Кожан, кандидат медичних наук.

Хочемо подякувати науковим рецензентам: І. Хожило, доктору наук у галузі державного управління, А. Царенко, кандидату медичних наук.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Набуті чи втрачені можливості для місцевого економічного розвитку під час війни?

Народження і реєстрація дитини за межами України. Що важливо знати

Як організувати роботу у сфері захисту персональних даних відповідно до законодавства - створено дорожню карту

Як відкрити бізнес в Україні, перебуваючи за кордоном: ЮрШтаб роз’яснює на прикладі практичного кейсу

Діяльність старост в умовах воєнного стану - запитання-відповіді

Відновлення втраченого виконавчого провадження