Редполітика Громадського Простору

Громадський Простір вже 10 років  як допомагає громадським організаціям бути більш ефективними, видимими – і ця місія лишається незмінною. Інформація від і для НУО розміщується безкоштовно, і, як ...

Wednesday- (7)

Громадський Простір

Громадський Простір вже 10 років  як допомагає громадським організаціям бути більш ефективними, видимими – і ця місія лишається незмінною.

Інформація від і для НУО розміщується безкоштовно, і, як Ви можете помітити, ми ще й активно її промотуємо в соцмережах.

Громадський Простір в рамках усіх своїх проектів намагається враховувати важливість стабільної роботи Порталу, надання інформаційно-комунікаційних послуг ГО, більше того, розширює сервіси та оптимізує взаємодію. Ми розуміємо свою унікальну функцію в громадському секторі, громадянський портал потрібен громадянському суспільству, досі лишається ключовим елементом інформаційної інфраструктури – тут можна поінформувати про свої активності та скористатися комплексом інших послуг.

Ми свідомо не розміщуємо рекламу, щоб лишати нашу інформаційну політику прозорою. Тогоріч ми зробили опцію на сайті - як можна підтримати нашу роботу фінансово (через донейти), але тільки для охочих зробити це за власним бажанням.

Ми дійсно щиро радіємо, що наша щоденна відвідуваність зросла вдвічі за рік, що до нас звертаються нові ГО, що ми (а це ми з Вашими новинами/активностями) стаємо популярними в соціальних мережах, що відшуковуємо можливості творити для Вас актуальний і цікавий контент. Хочемо подякувати читачам, користувачам наших послуг, дописувачам за активну взаємодію, готові почути Ваші коментарі і відгуки!

Звізуалізували для Вас, особливо для нових користувачів Громадського Простору, ключові відповіді на найбільш запитувані аспекти  інформаційної взаємодії з Порталом. Сподіваємось на успішну, ефективну співпрацю!

А щоб розпочати взаємодію:

1. Зареєструватися на Порталі 

2. Перейшовши в адмін-панель Порталу, знайти розділ Вашої публікації/клікнути додати нову

3. Якщо все гаразд, лінк про публікацію прийде Вам на е-мейл, або Ви отримаєте сповіщення про доопрацювання/уточнення

portal_tips

Також Ви маєте можливість власноруч редагувати матеріали, для цього потрібно натиснути кнопку Перейти до редагування:

редагування prostir.ua

 

 

Щиро,
команда Громадського Простору


Останні публікації цього розділу:

Ключові поради Володимира Шейгуса для грантоотримувачів

Лайк, якщо бачиш! Баги й фічі фейсбучних пабліків громадських організацій та ініціатив

Звітування для ГО: про які зміни маємо знати?

Організації майбутнього: особливості, світогляд, приклади

Як запобігти вигоранню на робочому місті. Інструкція для правозахисників і не тільки

Як створити подію: поради від Каріни Манжай (Дивовижні)