Реєстрація


Інструменти для навчання онлайн: огляд освітнього ринку

Дмитро Бондар, засновник чотирьох освітніх проектів, який вже понад 15 років займається освітою в Україні та за кордоном, спеціально для “Бази Знань” на Громадському Просторі ділиться своїм досвідом ...

ON NOW

Громадський Простір

226e35aДмитро Бондар, засновник чотирьох освітніх проектів, який вже понад 15 років займається освітою в Україні та за кордоном, спеціально для “Бази Знань” на Громадському Просторі ділиться своїм досвідом навчання он-лайн, розповідаючи про переваги та особливості різних навчальних курсів.

З появою цифрових технологій все в сучасному світі почало змінюватися дуже стрімко і динамічно. Тому зараз як ніколи важливо тримати руку на пульсі та постійно навчатися чомусь новому. Благо, що є багато хороших освітніх ресурсів та інтернет-платформ. Я навчався на багатьох із них  і  хочу поділитися з вами своїм досвідом…

coursera_homepage

Найбільшу кількість курсів я прослухав на COURSERA. Цей навчальний портал налічує сотні різноманітних курсів від провідних університетів світу. Курси побудовані за лінійною схемою: ви переглядаєте відео, розв’язуєте тести, перевіряєте роботи однокурсників і отримуєте сертифікат. Останнім часом курси на COURSERA суттєво поглибились та почали об’єднуватися в спеціалізації. Головна порада, яку я хотів би дати стосовно навчання на COURSERA, та й навчання загалом, намагайтеся одразу застосовувати отримані знання на практиці, та втілювати ідеї, що з’являються під час навчання в життя. Тільки так ви зможете отримати максимальну користь від навчання.

DR-121_New-Website-Header_V2

 

Для керівників компаній та топ-менеджменту можу порадити курси від Гарвардської бізнес-школи –  HBX Courses. Навчання тут, на відміну від COURSERA, не є лінійним, тобто ви не можете пропустити жодної лекції і зобов’язані проходити все крок за кроком. Якісною відмінністю HBX Courses від інших навчальних ресурсів є наявність великої кількості кейсів. Також, тут є дуже багато групових проектів, де ви матимете змогу попрацювати з топ-менеджерами компаній з усього світу та завести нові корисні знайомства.

Home _ Stanford Graduate School of Business

 

Вартими уваги є й курси Стенфордської вищої школи бізнесу (Stanford Graduate School of Business). Переважна більшість курсів тут заточена під технологічне підприємництво, що буде надзвичайно корисним для стартапів. На курсах немає групових проектів. Головним з недоліків цієї платформи є те, що ця технічна платформа застаріла. Стенфордська вища школа бізнесу об’єднує 8-12 курсів в сертифікатні програми, так само як і COURSERA.

english_practice-khan_academy__large

 

Пройшовши таку велику кількість навчальних курсів в своєму житті, я дуже відповідально підійшов до питання навчання своєї доньки. Потрібна була інтерактивна платформа, яка робила б процес навчання цікавим й інтерактивним. Так я вийшов на такий портал як Khan Academy. На сайті представлені короткі відеоуроки з різних дисциплін. У роликах в ігровій формі пояснюються матеріали з таких базових дисциплін як біологія, фізика, алгебра, економіка, астрономія. Існує можливість не просто прослухати матеріал, а й пройти тести для закріплення отриманих знань.

Підготовка до ЗНО онлайн • Унікальний сервіс від ZNO.ua - Google Chrome 2016-09-02 17.11.11

Головна проблема цього  ресурсу полягає в тому, що він англомовний і для багатьох це може стати суттєвою перепоною на шляху до розвитку, особливо для 10 млн дітей в Україні, які, на превеликий жаль, не зможуть ним скористатися. Саме тому в 2015 році я вирішив створити першу в Україні інтерактивну онлайн платформу  OnlineZNOUA. Відтепер кожен школяр в Україні може отримати доступ до більш ніж 25000 практичних завдань та пояснень, розроблених експертами 200-бальниками. Про неї детальніше розповім у наступній статті…

 


Останні публікації цього розділу:

Як запобігти вигоранню на робочому місті. Інструкція для правозахисників і не тільки

Як створити подію: поради від Каріни Манжай (Дивовижні)

Як залучати та мотивувати волонтерів: поради від Ірини Горлач

Головні аспекти створення відео для громадських організацій

Ідеєтворення та креативні інструменти для їхнього генерування

5 місійних слів і стильні громадські online комунікації