Реєстрація


Інструменти для навчання онлайн: огляд освітнього ринку

Дмитро Бондар, засновник чотирьох освітніх проектів, який вже понад 15 років займається освітою в Україні та за кордоном, спеціально для “Бази Знань” на Громадському Просторі ділиться своїм досвідом ...

ON NOW
Інструменти для навчання онлайн: огляд освітнього ринку

226e35aДмитро Бондар, засновник чотирьох освітніх проектів, який вже понад 15 років займається освітою в Україні та за кордоном, спеціально для “Бази Знань” на Громадському Просторі ділиться своїм досвідом навчання он-лайн, розповідаючи про переваги та особливості різних навчальних курсів.

З появою цифрових технологій все в сучасному світі почало змінюватися дуже стрімко і динамічно. Тому зараз як ніколи важливо тримати руку на пульсі та постійно навчатися чомусь новому. Благо, що є багато хороших освітніх ресурсів та інтернет-платформ. Я навчався на багатьох із них  і  хочу поділитися з вами своїм досвідом…

coursera_homepage

Найбільшу кількість курсів я прослухав на COURSERA. Цей навчальний портал налічує сотні різноманітних курсів від провідних університетів світу. Курси побудовані за лінійною схемою: ви переглядаєте відео, розв’язуєте тести, перевіряєте роботи однокурсників і отримуєте сертифікат. Останнім часом курси на COURSERA суттєво поглибились та почали об’єднуватися в спеціалізації. Головна порада, яку я хотів би дати стосовно навчання на COURSERA, та й навчання загалом, намагайтеся одразу застосовувати отримані знання на практиці, та втілювати ідеї, що з’являються під час навчання в життя. Тільки так ви зможете отримати максимальну користь від навчання.

DR-121_New-Website-Header_V2

 

Для керівників компаній та топ-менеджменту можу порадити курси від Гарвардської бізнес-школи –  HBX Courses. Навчання тут, на відміну від COURSERA, не є лінійним, тобто ви не можете пропустити жодної лекції і зобов’язані проходити все крок за кроком. Якісною відмінністю HBX Courses від інших навчальних ресурсів є наявність великої кількості кейсів. Також, тут є дуже багато групових проектів, де ви матимете змогу попрацювати з топ-менеджерами компаній з усього світу та завести нові корисні знайомства.

Home _ Stanford Graduate School of Business

 

Вартими уваги є й курси Стенфордської вищої школи бізнесу (Stanford Graduate School of Business). Переважна більшість курсів тут заточена під технологічне підприємництво, що буде надзвичайно корисним для стартапів. На курсах немає групових проектів. Головним з недоліків цієї платформи є те, що ця технічна платформа застаріла. Стенфордська вища школа бізнесу об’єднує 8-12 курсів в сертифікатні програми, так само як і COURSERA.

english_practice-khan_academy__large

 

Пройшовши таку велику кількість навчальних курсів в своєму житті, я дуже відповідально підійшов до питання навчання своєї доньки. Потрібна була інтерактивна платформа, яка робила б процес навчання цікавим й інтерактивним. Так я вийшов на такий портал як Khan Academy. На сайті представлені короткі відеоуроки з різних дисциплін. У роликах в ігровій формі пояснюються матеріали з таких базових дисциплін як біологія, фізика, алгебра, економіка, астрономія. Існує можливість не просто прослухати матеріал, а й пройти тести для закріплення отриманих знань.

Підготовка до ЗНО онлайн • Унікальний сервіс від ZNO.ua - Google Chrome 2016-09-02 17.11.11

Головна проблема цього  ресурсу полягає в тому, що він англомовний і для багатьох це може стати суттєвою перепоною на шляху до розвитку, особливо для 10 млн дітей в Україні, які, на превеликий жаль, не зможуть ним скористатися. Саме тому в 2015 році я вирішив створити першу в Україні інтерактивну онлайн платформу  OnlineZNOUA. Відтепер кожен школяр в Україні може отримати доступ до більш ніж 25000 практичних завдань та пояснень, розроблених експертами 200-бальниками. Про неї детальніше розповім у наступній статті…

 


Останні публікації цього розділу:

У пошуках контент-ідей для ГО? 10 незайвих порад

Фізичні простори для освітніх заходів: інклюзивні, холістичні та натхненні

Як створити команду мрії? Поради Тетяни Гончаренко

5 складових контент-стратегії для НУО задля ефективності в інфопросторі

Протоколюємо правильно або Як підготувати Meeting Minutes

Хештег править світом? Поради з #hashtag просування для НУО