Волонтерство у Болгарії

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EVS

волонтерство
Волонтерство у Болгарії

Шукаємо ЕВС волонтера у Болгарію. Назва проекту “Європа без агресії та насильства”, яка має на меті допомогти дітям та молодим людям зрозуміти суть агресії, ушкодження та наслідки агресивної поведінки, як захистити себе від різних форм насильство і які переваги життя без насильства. Основним методом досягнення цих цілей є неформальна освіта.

Проект буде реалізований у місті Слівен, Болгарія, де працює приймаюча організація “Жага Життя”. Проект триватиме 10 місяців, з вересня 2018 р. по травень 2019 р.

Приймаюча організація “Жага життя” це неурядова організація з багаторічним досвідом роботи з молоддю. Організація успішно завершила десятки проектів з різною тематичною спрямованістю. Завдяки своїй роботі команда, яка складається з фахівців у різних сферах неформального навчання, допомагала сотням молодих людей.

Основна частина роботи над проектом “Європа без агресії та насильства” включатиме відвідування місцевих шкіл, де за допомогою методів неформальної освіти волонтери допоможуть учням отримати іншу точку зору на навколишній світ, не тільки пов’язану з їх життям у Болгарії, але і як громадянами Європейського Союзу. Волонтери також будуть працювати з групами молодих людей з уразливих груп, щоб допомогти їм краще реалізувати себе, як окремих осіб, так і членів європейського суспільства.

У волонтера буде багато можливостей для покращення своїх професійних навичок та достатньо місця для особистих ініціатив із сильною підтримкою наставників та координаторів. План роботи буде підготовлено разом, за участю волонтера та команди. Дуже важливо, щоб кожен насолоджувався своєю роботою, щоб це робилося із задоволенням та старанністю.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на англійській мові [email protected] з поміткою “ЄВС у Болгарії ”
Є питання? Вам потрібна консультація? – пишіть на адресу [email protected].

InfoPackTFL2019


Останні публікації цього розділу:

Financial Modeler/Фахівець з фінансового моделювання

Senior Financial Analyst/Старший фінасовий аналітик

Менеджер(ка) проекту «Wiki Loves Earth»

Менеджер \ менеджерка виставкових проєктів у Національний музей Голодомору

Вакансія: Analyst to the National Agency for Civil Sеrvice (NACS), Support to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine (2 positions)

Заступник генерального директора Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»