Технічний/на асистент/ка з логістики (Склад та ТМЦ)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NRCHR

nrc-logo
Технічний/на асистент/ка з логістики (Склад та ТМЦ)

Норвезька рада у справах біженців (NRC) є незалежною, гуманітарною неурядовою організацією, заснованою у 1946 році. Ми надаємо допомогу, захищаємо права та сприяємо розв’язанню проблем біженців, внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту. NRC розпочала свою діяльність в Україні наприкінці 2014 року, підтримуючи людей, які постраждали від конфлікту на сході країни. Зараз ми нарощуємо наші зусилля в Україні та в сусідніх країнах, щоб надати допомогу людям, які були змушені покинути свої домівки через війну.

NRC оголошує конкурс на посаду Технічний асистент з логістики (Склад та ТМЦ)  / Logistics Technical Assistant (Warehouse & Assets). З детальним описом даної вакансії та вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті Norwegian Refugee Council за цим посиланням.

  • У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють українською та англійською, мають досвід роботи в гуманітарній організації. Володіння розмовною та письмовою англійською, досвід роботи в складних та нестабільних умовах буде перевагою. 
  • Тип контракту: фіксований національний контракт на 6 місяців з можливістю продовження.
  • Заробітна плата та умови будуть відповідати умовам зайнятості Норвезької ради у справах біженців.
  • Місце роботи\ локація:  Львів
  • Пропозиція відкрита тільки для громадян України.
  • Строк подання заяв  –  13 жовтня 2022 року. 

Ми лишаємо за собою право на власний розсуд зупинити цей конкурс в будь-який момент. NRC може розглянути заявку кандидата до кінцевого терміну оголошення, тому зацікавленим кандидатам пропонується подати своє резюме якомога раніше.

Ми контактуємо лише з кандидатами, які увійшли у “короткий список” претендентів за результатами відбору. Норвезька рада у справах біженців (NRC) – роботодавець, що надає рівні можливості для розвитку. Вашу заявку на вакансію буде розглянуто за критеріями необхідних для позиції професійних навичок. Інші особистісні характеристики (такі як стать, вік, інвалідність, релігія, національне походження, сексуальна ідентифікація та інші) не будуть враховуватись при розгляді резюме.


Останні публікації цього розділу:

Аналітик/иня законодавства для ОГС

Вакансія: Advisor on Communications for Digital Diplomacy

Вакансія: Advisor Civil Society Engagement for Digital

Консультант/ка для програми «TERRA. Антикризова програма трансформації бізнесу»

Фахівець/чиня з партнерської програми / Partnerships officer - Odesa

Головний/а фахівець/чиня з партнерської програми / Senior partnerships officer - Odesa