Соціальний(а) працівник(ця) мобільної групи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
HR R2P

Vacancy вакансія dfrfycsz(7)
Соціальний(а) працівник(ця) мобільної групи

БФ «Право на захист» (далі – Фонд) – визнаний лідер правозахисного руху в Україні. Фонд має потужні позиції у сфері захисту прав внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), біженців та осіб без громадянства.

З початку військового конфлікту на Сході України Фонд проводить моніторинг ситуації захисту прав ВПО, надаючи правову та психосоціальну допомогу та посилюючи гуманітарну відповідь у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.

Сьогодні Фонд працює майже у всіх обласних центрах та громадах у межах відповідних областей. Фонд є виконавчим партнером УВКБ ООН і здійснює програми надання прямої правової допомоги по всій Україні, сприяє змінам у національній правовій базі, приведенню її у відповідність до міжнародних стандартів у галузі прав людини.

ОПИС ПРОЄКТУ

Психологічна служба працює як один з напрямків діяльності Фонду для забезпечення процесу психологічної адаптації цивільного населення, що постраждало і продовжує страждати від війни в Україні. Ми працюємо на відновлення психічних опор та навчання самодопомозі задля стабілізації в стресі та кризових ситуаціях.

Посада діятиме в рамках проєкту “Консорціум Реагування: надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”, що реалізується під координацією міжнародної гуманітарної організації АКТЕД та за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), і зосереджує свою увагу на механізмах захисту постраждалого від конфлікту населення та ВПО в цільових регіонах.

Мета проєкту – зміцнення стійкості та спроможності до подолання труднощів постраждалими від конфлікту особами в Україні шляхом своєчасного доступу до мультисекторальної гуманітарної допомоги та підтримки управління інформацією.

Зокрема, активністю проєкту є психосоціальна підтримка – комплекс дій, спрямованих на те, аби допомогти вразливим верствам населення пережити те, що сталося, відновити та накопичити життєві сили, зберегти здоров’я та розглянути життєві перспективи, що є надзвичайно важливим зараз. Особливий акцент у проєкті ставитиметься на допомозі таким вразливим групам населення як особи літнього віку та люди з інвалідністю.

Психосоціальна підтримка надаватиметься мобільними групами у складі психотерапевта(ки)/кризового(ї) консультант(ки)а, соціального(ї) працівника(ці), юриста(ки) та фахівця/фахівчині з моніторингу, відрядженими у найбільш уразливі громади Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Протягом дії проєкту планується охопити сукупно щонайменше 1,620 респондентів у визначених проєктом областях.

Крім того, в рамках проєкту Фонд проводитиме, зокрема, просвітницькі, інтеграційні заходи та тренінги, надаватиме юридичні консультації та супровід під час отримання базових соціальних послуг особам, які постраждали від конфлікту, та ВПО, а також підтримуватиме створення стійких механізмів надання соціальних послуг на мобільному рівні та на рівні громади.

Тривалість проєкту: з 1 вересня 2023 року до 31 грудня 2024 року.

Соціальні працівники в структурі цього проекту отримують завдання та працюють за методологією БФ “Право на захист”. За планом цього проєкту соціальні працівники розгортають діяльність очно у громадах наступних містах: Одеса (Одеська область), Запоріжжя (Запорізька область), Херсон (Херсонська область), Миколаїв (Миколаївська область).

ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 • Надання психосоціальної допомоги постраждалим особам: соціальні послуги з консультування, кризового та екстреного втручання, соціального супроводу, представництва інтересів відповідно до потреб;
 • Виявлення осіб та сімей, які потребують соціальної підтримки;
 • Проведення індивідуальної та/або групової соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потрапляння у складні життєві обставини;
 • Проведення оцінювання потреб бенефіціарів у соціальних послугах та соціальній допомозі;
 • Сприяння виявленим постраждалим особам/бенефіціарам в отриманні додаткових послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових, забезпечення тимчасового притулку тощо), зокрема через направлення, в разі потреби, до відповідних загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та/або інших суб’єктів;
 • Підтримання зв’язку з місцевими органами влади та її інституціями, а також іншими гуманітарними організаціями;
 • Здійснення збору та аналізу результатів отриманих під час індивідуальних та групових заходів;
 • Участь у проведенні публічних просвітницьких заходів, що спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення щодо підтримки психічного здоров’я та психоемоційного стану в умовах надзвичайного стану;
 • Участь в написанні щоденних аналітичних звітів та виконання інших поточних завдань в рамках реалізації проєкту.

ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ

 • Вища освіта в галузі соціальних чи гуманітарних наук (мінімальний ступінь – бакалавр) ;
 • Відмінні комунікативні навички;
 • Розуміння гуманітарних принципів;
 • Розуміння політики конфіденційності відповідно до законодавства про збір персональних даних;
 • Від 2 років досвід роботи у гуманітарних організаціях, з маломобільними людьми (особи похилого віку, особи з інвалідністю) та іншими вразливими категоріями населення;
 • Розуміння та знання підходів в роботі з постраждалим від різних видів насилля;
 • Досвід роботи з внутрішньо-переміщеними особами буде перевагою;
 • Вміння говорити мовою клієнта та готувати просвітницькі матеріали;
 • Вміння налагоджувати контакт з іншими колегами та узгоджувати спільні завдання.

МИ ПРОПОНУЄМО

Успішному кандидату ми пропонуємо:

 • Контракт до 31 грудня 2024 року з можливістю продовження, що залежить від подальшого фінансування і особистих результатів роботи;
 • Можливість працювати з однією з найсильніших українських правозахисних та гуманітарних НУО;
 • Своєчасна виплата заробітної плати;
 • Повага до балансу між роботою та життям;
 • Гнучкість робочого графіку.

ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ

Надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected], зазначивши у темі листа назву посади та місто в якому плануєте працювати “Соціальний працівник мобільної групи_м. Одеса (або м. Запоріжжя, або м. Херсон, або м. Миколаїв)”. Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю. Будь ласка, не телефонуйте додатково.

Заявки приймаються до 23 жовтня 2023 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, Фонд залишає за собою право завершити процес до цього терміну.


Останні публікації цього розділу:

Івент-менеджер/ка

Technical Officer (Noncommunicable Diseases Health Service Delivery) до ВООЗ

Менеджер/ка з міжнародних партнерств у проєктний офіс реформи шкільного харчування

Фасилітатор/ка с. Жданець Хмельницька обл.

Психолог/иня с. Жданець Хмельницька обл.

Бухгалтер/ка до ГС “Українська мережа за права дитини”