Соціальний/а працівник/ця (мобільна бригада) – Миколаїв

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ODranova

тренінг, воркшоп, майстер клас, навчання, освіта
Соціальний/а працівник/ця (мобільна бригада) – Миколаїв

Тривалість договору: 6 місяців з можливістю подовження              
Місце роботи: Миколаївська область

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

FHI 360 – це міжнародна некомерційна організація з розвитку людського потенціалу, яка працює в більш ніж 70 країнах світу і прагне довгостроково покращувати життя шляхом просування інтегрованих рішень на місцях. Команда кризового реагування FHI 360 реагує на надзвичайну гуманітарну ситуацію в Україні за допомогою комплексної програми охорони здоров’я та захисту, спрямованої на зниження захворюваності та смертності серед постраждалого від конфлікту населення. Крім того, FHI 360 підтримує надання психосоціальної підтримки вразливим групам, які постраждали від конфлікту. Більше інформації про нас ви можете дізнатись тут: https://www.fhi360.org/

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Соціальний працівник надаватиме комплексну соціальну підтримку окремим пацієнтам і зв’язуватиме їх із доступними службами допомоги від уряду, гуманітарних організацій та місцевих громад. Соціальний працівник працюватиме у складі мобільної медичної бригади (працюючи разом з лікарем, медсестрою та психологом) і під безпосереднім керівництвом фахівця із громадської охорони здоров’я FHI 360. Шляхом вирішення соціальних потреб пацієнтів, соціальний працівник сприятиме покращенню стану їх здоров’я.

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА ЗАВДАННЯ

 • Проводити оцінку соціальної сфери для визначення потреб пацієнтів у соціальній підтримці, включаючи правову підтримку, захист, притулок/житло, фінансову/професійну підтримку, продовольчу безпеку та доступ до медичних і психосоціальних послуг підтримки, які виходять за межі проєкту.
 • Забезпечувати доступ пацієнтів до багатогалузевих служб, таких як соціальний захист, охорона, безпека, право, правосуддя, освіта та засоби до існування. Надавати безпосередню соціальну підтримку та консультування пацієнтів, ґрунтуючись на основі індивідуальної соціальної оцінки.
 • Сприяти направленню до перевірених зовнішніх ресурсів. Слідкувати за направленнями до відповідних міжгалузевих служб.
 • Створювати списки із офіційними та неофіційними службами підтримки та регулярно їх оновлювати, включаючи наявні ресурси громад.
 • Оцінювати якість існуючих послуг підтримки для місцевих громад, виявляти прогалини та сприяти вдосконаленню систем соціальної підтримки.
 • Створювати та вести оновлений перелік міжнародних та національних організацій, що надають підтримку у відповідному географічному районі, громадських організацій, державних установ соціального обслуговування та місцевих органів влади. 
 • Брати участь у розробці будь-яких матеріалів, необхідних для діяльності соціальних працівників. Забезпечувати належне обслуговування та догляд за об’єктами соціального обслуговування, обладнанням та матеріалами.
 • Активно брати участь у місцевих координаційних нарадах щодо надання соціальних послуг.
 • Звітувати про всі проведені заходи соціальної роботи. Вести систематизовані та упорядковані файли щодо підтримки, що надається кожному пацієнту, включаючи подальшу допомогу від мобільної бригади або інших організацій.
 • Забезпечувати конфіденційність пацієнтів та пов’язаної з ними інформації.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • Ступінь бакалавра соціальної роботи, психології або суміжних галузях.
 • 1-2 роки досвіду у соціальній роботі та супроводженні, юридичної допомоги чи суміжної сфери. 
 • Знання англійської мови буде перевагою.
 • Знання системи охорони здоров’я та соціального захисту України.
 • Попередній досвід роботи з неурядовими організаціями є перевагою.
 • Однією з переваг є досвід роботи в урядових чи неурядових департаментах із надання соціальних послуг.
 • Вміння працювати в команді, бажання вчитися та гнучкість при роботі в складних умовах.
 • Вміле володіння Microsoft Word, Excel та PowerPoint.

Будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист на адресу [email protected] із зазначенням у темі «Соціальний працівник – Україна».

Заявки розглядаються на постійній основі.


Останні публікації цього розділу:

Старший фахівець/фахівчиня із зв'язків з громадськістю / Senior Communications Associate

Головний/а фахівець/чиня з моніторингу та оцінювання (MEAL Coordinator) Kyiv/ Lviv/ Dnipro

Експерт_ка з питань кадрового забезпечення в охороні здоров’я та розробки моделей фінансового заохочення в закладах охорони здоров’я/HR Expert on developing salary incentive models in healthcare facilities

Менеджер/ка проєкту Дія.Цифрова освіта

Logistics Technical Assistant - Чернігів

Logistics Assistant (Fleet) - Київ