Річне EVS-волонтерство у Словенії

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EVS

волонтер
Річне EVS-волонтерство у Словенії

Шукаємо волонтера віком від 18 до 30 років для затвердженого проекту Європейської волонтерської служби, який має розпочатися на 1 вересня 2018 року у столиці Словенії та триватиме 12 місяців.
Приймаюча організація Соціальна академія http://socialna-akademija.si/ діє у сфері молодіжної роботи, заохочує активне громадянство, медіа грамотність, розвиває неформальне навчання молодіжних лідерів та працівників, підтримує діяльність молоді у сферах мистецтва та культури, сприяє взаємодії між поколіннями. В останні роки Соціальна академія змогла поєднати використання мультимедійного обладнання, знань веб-інструментів та соціальних мереж з молодіжною роботою, оскільки організація має власний мультимедійний центр.

Опис проекту «Мультимедійні ніндзя»

Метою проекту є навчання волонтерів мультимедійним навичкам та управлінню подіями шляхом експериментального навчання через дію. Робота на добровільних засадах включає в себе створення промо-роликів, редагування фільмів, підготовку заходів та семінарів, написання блогу, розробку проекту молодіжного обміну по програмі Erasmus +

У волонтера буде багато можливостей для покращення своїх професійних навичок та достатньо місця для особистих ініціатив із сильною підтримкою наставників та координаторів. Волонтери зможуть використовувати всі наявні медіа-обладнання.

Проект триватиме з 1 вересня 2018 р. До 31 серпня 2019 р.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на англійській мові [email protected] з поміткою “ЄВС- у Словенії ”
Є питання? Вам потрібна консультація? – пишіть на адресу [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: USAID ERA Call for Expеrts (external business consultants)

Менеджер з комунікацій в аналітичний центр «Інститут законодавчих ідей»

Вакансія: Senior/Program Officer, Youth Program до NDI Ukraine

Project Manager/Coordinator. Проєктна менеджерка/Координаторка

Civic Engagement Program Manager (LTTA), Suppоrt to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine

Anti-Corruption Policy Expert (LTTA), Suppоrt to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine