Останній дедлайн подачі на волонтерство до Бельгії

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

36875881_10155854213044141_350702217365291008_n
Останній дедлайн подачі на волонтерство до Бельгії

Бельгійські колеги оголошують додатковий дедлайн для подачі аплікаційних форм від потенційних волонтерів в дві організації:

 1. Професійний навчальний центр CFP (Famenne Ardenne), теми: доступ для людей з інвалідністю, зміни навколишнього середовища та клімату.

  Де: Професійний навчальний центр CFP (Famenne Ardenne), (містечко Марлуа, Бельгія) / The CFP (Centre de formation professionnelle –Professional Training Centre) Famenne Ardenne

  Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

  Що: Мета приймаючої організації – допомогти  знайти роботу та сприяти їх включенню у бельгійське суспільство людей з обмеженими можливостями (мається на увазі робота не тільки з людьми з інвалідністю).
  Цільова аудиторія складається не тільки з людей з обмеженими можливостями (у більшості користувачів нашого центру немає помітної інвалідності), але також людей, які не можуть знайти роботу та знаходяться під загрозою виключення з різних причин.
  Ми працюємо для та з слабкими, виключеними, хворими, бідними людьми та людьми з інваліднстю, які роботу на сучасному ринку праці.
  CFP пропонує своїм користувачам професійну підготовку, як теоретичну, так і практичну, відповідно до їх особистості, переваг, інтересів, здібностей та потреб.

  Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду. Базові навички французької мови – ОБОВ’ЯЗКОВІ.
  Ми очікуємо, що волонтер/ка буде відкритим/ою до різноманіття та готовий/а створювати атмосферу довіри та безпеки з користувачами центру; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; бути зацікавленим/ою у тематиці включення людей з інвалідністю; поділяти нашу філософію рівності та відкритості до різноманіття; готовий/а слухати, спілкуватися та піклуватися про молодих дорослих, що знаходяться під ризиком виключення.

  Ми просимо волонтера/ку надати виписку про несудимість.

  Основні обов’язки: Очікується, що волонтер/ка буде супроводжувати, підтримувати та допомагати технічним тренерам у організації та проведенні всіх тренінгів (професійне прибирання, прання, автомийка, садівництво, сільське господарство …), які пропонуються відвідувачам.
  Волонтер/ка матиме багато можливостей практичного навчання. Через тренінги з садівництва та сільського господарства, волонтер/ка вивчить методи підготовки ґрунтів, посівів та плантацій. Отримає навички професійного прання та прасування, тощо.
  Волонтер/ка обов’язково здобуде навички роботи з людьми з інвалідністю та людьми з обмеженими можливостями.
  Волонтер/ка буде залучений/а до впровадження та промоції дозвілля, такого як подорожі, ігри, активний відпочинок та культурні заходи для користувачів нашого центру.

  Очікується, що волонтер/ка допоможе нам покращити групову взаємодію, залучити нові ідеї та активно працювати для більш активного включення наших людей, поділиться своєю культурою.

   Граничний термін подачі заявки: 11 листопада 2018 року.

   Розширена інформація:

   

  1. The Association of Compagnons Bâtisseurs, теми: Європейське усвідомлення, антидискримінація.

  Де: The Association of Compagnons Bâtisseurs /CBB, (містечко Марш-ан-Фамен, Бельгія)

  Коли: 01.02.2019 – 31.01.2020 (12 місяців)

  Що: CBB є неприбутковою, неполітичною молодіжною організацією, визнаною французькою громадою Бельгії. Організація пропонує різні види діяльності, в основному засновані на волонтерстві та неформальній освіті: локальні та міжнародні робочі табори, середньострокові та довгострокові волонтерські служби, табори вихідного дня, дозвіллеві заняття для (та з) людей з інвалідністю, молодіжні обміни, а також локальні та міжнародні тренінги.

  Хто може податись: Проект є відкритим для будь-кого, вмотивованого можливістю волонтерства та залучення до нашої організації, незалежно від національності, релігії, вірувань, дипломів, професійного досвіду.

  Ми очікуємо, що волонтер/ка буде зацікавленим/ою в міжнародних волонтерських проектах; буде готовий/а створювати атмосферу впевненості; готовим/ою бути залученим/ою його до кількох завдань, які ми робитимемо разом; вміти працювати спільно з персоналом; поділяти нашу філософію рівності та відкритості до різноманіття.

  Основні обов’язки: Волонтер буде в основному задіяний у просуванні, підготовці, впровадженні та реалізації подальших волонтерських проектів (робочі табори, молодіжні обміни …). Він/вона також буде працювати в партнерстві з іншими місцевими молодіжними та громадськими організаціями. Волонтер/ка матиме можливість отримати досвід спільного фасилітування міжнародних таборів та таборів вихідного дня, а також втілення активностей/ідей спільно з іншими міжнародними волонтерами.

   Граничний термін подачі заявки: 11 листопада 2018 року.

  Розширена інформація:

Як податися на кожний з проектів?

В рамках нової програми Європейської комісії, Європейський корпус солідарності (ЄКС), так-так, раніше це називалося ЄВС/EVS – Європейська волонтерська служба / European voluntary service, Ви спочатку маєте створити профіль в новій базі https://europa.eu/youth/solidarity_en (“JOIN THE CORPS”). Потім, знаходите проект та клікаєте “apply”. Ця дія надішле нам запит контакту.

А також надішліть наступні документи французькою або англійською Моргані ([email protected]) до 00:00 11 листопада 2018 року:

 • мотиваційного листа з фокусом на певній вакансії;
 • CV;
 • Заповнену анкету (анкета є на останній сторінці в описі кожної вакансії).

Після 11 листопада кандидати з шорт-листа будуть повідомлені про дату скап-інтерв’ю.


Останні публікації цього розділу:

Grants Officer/ Спеціаліст з грантів

Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" шукає кураторів для роботи над створенням основної експозиції

ПРООН в Україні шукає Coordination Officer (OCHA)

Конкурс на заміщення вакантної посади фахівця з моніторингу

Фінансовий менеджер

Реанімаційний Пакет Реформ оголошує конкурс на посаду Виконавчого директора