Реєстрація


Консультанти для проведення тренінгів із ЗПТ

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
nadia_filiuk

тренінг
Консультанти для проведення тренінгів із ЗПТ

Технічне завдання на відбір консультантів для проведення тренінгів на тему
«Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю»

І. Базова інформація

Замісна підтримувальна терапія (далі – ЗПТ) хворих з опіоїдною залежністю є одним з основних інструментів впливу на епідемію ВІЛ-інфекції. Окрім попередження інфікування, зокрема ВІЛ, ЗПТ дає змогу людям, що вживають ін’єкційні наркотики (далі – ЛВІН), відмовитись від вживання опіатів, сформувати прихильність до лікування, відновити стосунки в родині, стати економічно незалежними та соціально активними членами громади.

Загальнодержавна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки (далі – Програма), затверджена Законом України від 20.10.2014 № 1708-VII, має на меті залучити до програм ЗПТ не менше як 35% ЛВІН, які цього потребують. Відповідно до індикаторів Програми, у 2017 році 17595 ЛВІН мають бути забезпечені ЗПТ, у 2018 році – 20892 особи. Наразі, за підсумками І кварталу 2017 року, лише 9479 ЛВІН отримують ЗПТ на 175 сайтах.

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» впроваджує у семи регіонах пілотні проекти з побудови стійкої моделі надання послуг представникам ключових груп населення з підвищеним ризиком зараження ВІЛ та людям, які живуть з ВІЛ. В рамках цих пілотних проектів має бути розширено доступ до ЗПТ, зокрема шляхом підтримки відкриття нових сайтів ЗПТ.

В рамках технічної допомоги Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Черкаській, Полтавській обласним та Київській міській державним адміністраціям проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує конкурс з відбору двох тренерів для проведення тренінгів на тему «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».

ІІ. Опис роботи та очікувані результати

Протягом червня-липня 2017 року у м. Київ планується проведення 2-х тренінгів для лікарів та медичних сестер, які будуть надавати медичну допомогу на нових сайтах ЗПТ.

  1. Розробити/адаптувати програму тренінгу та презентації, робочі матеріали, анкети визначення рівня знань та інші документи для проведення тренінгу.
  2. Розробити навчальні матеріали та вправи тренінгу з акцентом на організаційних засадах проведення ЗПТ.
  3. Провести два триденних тренінга за темою «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю» для медичного персоналу нових сайтів ЗПТ (лікарів та медичних сестер).
  4. Підготувати та надати звіти за результатами проведених тренінгів згідно форми, визначеної Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

ІІІ. Звітність

Консультант буде звітувати безпосередньо заступнику керівника проекту «Реформа ВІЛ-послуг в дії»

IV. Тривалість робіт

Передбачається залучення двох консультантів на 12 робочих днів.

V. Вимоги до кандидата:

  • вища освіта в галузі медицини, громадського здоров’я;
  • ґрунтовні знання з питань замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю;
  • досвід з розробки навчальних матеріалів та проведення тренінгів;
  • вільне володіння українською мовою;
  • вільне володіння програмним забезпеченням MS Office.

Кандидатам, які відповідають кваліфікаційним вимогам, слід надіслати своє резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти [email protected] не пізніше 30 травня 2017 року. При цьому у темі електронного листа треба зазначити назву посади консультанта.


Останні публікації цього розділу:

Менеджер регіонального компоненту Урядового офісу з просування інвестицій

Консультант (часткова зайнятість) з координації моніторингової кампаній

Асистент Проекту ПРАВО-JUSTICE

Консультант із формування політик

Консультант із закупівлі послуг

Консультант з адвокації