Керівник/-ця департаменту субгрантів і контрактів

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Керівник/-ця департаменту субгрантів і контрактів

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) шукає Керівника/-цю департаменту субгрантів і контрактів.

Загальна інформація:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є семирічним проектом міжнародної технічної допомоги, що впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у рамках Договору про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) починаючи з 15 листопада 2019 р.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі програми співпадають із трьома елементами ринкової системи: ланцюги доданої вартості, функції підтримки, нормативно-правова база.

З метою забезпечення швидкого реагування на продовольчу кризу, що розгортається в Україні та світі, АГРО працює задля відновлення сільськогосподарського сектору, зокрема його модернізації, підвищення ефективності та диверсифікації, що в свою чергу сприятиме довгостроковому економічному відновленню України та покращенню глобальної продовольчої безпеки.

Кімонікс-АГРО працює над втіленням започаткованої USAID Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, яка допоможе Україні зберегти бл. 1,5 млн. т зерна в рамках більш широких зусиль USAID зі збереження темпів виробництва та експорту зерна з України до інших країн світу.

Діяльність АГРО ґрунтується на концептуальному підході, що передбачає розвиток ринкової системи (https://beamexchange.org).

У вересні 2022 року кошторисна вартість проекту збільшена до 120 000 000 дол. США, строк реалізації – продовжено до 13.11.2026, на сьогоднішній день у Проекті працює понад 70 українських штатних працівників.

Мета роботи:

Для досягнення загальних цілей «АГРО», Керівник/-ця департаменту субгрантів та контрактів (Фонду стратегічних інвестицій – ФСІ) веде та керує життєвим циклом субгрантів і угод ФСІ, щоб переконатися, що вони відповідають політикам і процедурам компанії «Кімонікс» і дотримуються правил, положень і стандартів USAID.

Керівник/-ця відділу грантів і контрактів (1) підтверджує відповідність потенційних грантоотримувачів/ підрядників відповідним вимогам; (2) підтримує комісію з відбору у своєчасному призначенні субгрантів/угод; (3) керуватиме ефективним і своєчасним виконанням програми субгрантів/контрактів ФСІ, зокрема, але не обмежуючись проведенням конкурсів, присудженням субгрантів та контрактів, моніторингом і завершенням виконання субгрантів і контрактів у тісній співпраці з командою ФСІ, Керівником проекту, Заступником Керівника проекту, Директором із фінансових і адміністративних питань, технічними командами, командами СНП, підрозділом головного офісу з керування проектом, а також усуватиме проблемні питання в міру їх виникнення та (4) забезпечить належну звітність про всі дії, пов’язані із субгрантами/контрактами, та їх результати відповідно до субгрантів і контрактів, договору про співпрацю за проектом АГРО, річного плану реалізації та плану МОН.

Основні обов’язки та зобов’язання (основні функції):

 • Редизайн та управління робочими процесами субгрантів
 • Управління командою і ресурсами
 • Отримання дозволів та забезпечення дотримання встановлених правил і вимог

Визначене місце роботи: м. Київ або дистанційно.

Працівник/Працівниця може періодично їздити у відрядження в інші регіони України.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

 • Вища освіта у відповідній галузі (принаймні ступінь бакалавра) або аналогічний рівень. Перевага надається тим, хто отримав диплом магістра.
 • Щонайменше п’ять років досвіду оформлення, адміністрування й керування грантами USAID; досвід керування субгрантами й контрактами за договорами про співпрацю є перевагою.
 • Знання життєвого циклу гранту USAID, необхідних правил і положень; знання політики та процедур компанії «Кімонікс», пов’язаних із керуванням грантами та закінченням Практикуму з керування грантами компанії «Кімонікс», є перевагою.
 • Сильні лідерські якості, зокрема організаторські вміння та навички з вирішення проблем; досвід нагляду.
 • Здатність швидко й творчо працювати без шкоди відповідності чи якості для провадження діяльності ФСІ.
 • Відмінні навички ефективної взаємодії з місцевими професіоналами, міжнародними донорськими організаціями, громадянським суспільством і приватним сектором, колегами з державних органів приймаючої країни й іншими партнерами-виконавцями.
 • Вільне володіння українською мовою;
 • Володіння англійською мовою на рівні, достатньому для виконання професійних обов’язків та розуміння пов’язаної з роботою Програми письмової комунікації (наприклад, електронної пошти);
 • Впевнений користувач програм MS Office 365;
 • Успішний досвід роботи у багатонаціональних і багатомовних колективах під тиском та в умовах стислих термінів.

Усі подробиці щодо основних обов’язків, умови і терміни роботи та підпорядкування дивіться в технічному описі вакансії AGRO_SOW_SIF_Team_Lead

Всіх зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 24 червня 2024 з поміткою Керівник/-ця департаменту субгрантів і контрактів та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.


Останні публікації цього розділу:

Менеджер/ка проєкту «Професійний розвиток жінок у сфері пасажирського транспорту»

Менеджер/ка з фінансів

Procurement and Logistics Officer / Фахівець/чиня із закупівель та логістики

Aссистент/ка відділу персоналу / HR assistant

Monitoring and Evaluation Specialist / Спеціаліст/ка з моніторингу та оцінки

Фонд "Євразія" шукає Фінансового(-ву) менеджера/ку