Фахівець з наукових досліджень

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
LegalifeUkraine

вакансія
Фахівець з наукових досліджень

БО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА” оголошують конкурс на вакансію Фахівець з наукових досліджень, реєстрація документів завершується о 23.59  28.09.2020.

Перелік документів, які необхідно подати:

  1. Резюме або лист в довільній формі, що містить інформацію про попередній досвід з урахуванням кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного Оголошення, із зазначенням контактних даних кандидата.
  2. Заповненій, підписані та відскановані додаток 1 та додаток 2 до даного оголошення.
  3. Інші документи, які вимагаються додатком 1 до даного оголошення.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Конкурс фахівець з наукових досліджень».

Проект, в рамках якого здійснюється закупівля:

Проект «Шлях до змін», що реалізується в рамках реалізації БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» Проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.

Програмний компонент: 35М. Подолання стигми та дискримінації стосовно секс працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Cоnsultant-analyst on Investment Promotion

Національний консультант з підтримки впровадження цифрових рішень для бізнес асоціацій

Freedom House шукає Консультанта/ку для проєкту з громадського контролю за силовими структурами

Компанія / індивідуальний консультант(и) для проведення оцінки потреб щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) різних цільових груп та розробки втручань/тренінгів з нарощування потенціалу

Журналіст/ка-розслідувач/ка

Проєктний/а координатор/ка