EVS-волонтер/ка до Польщі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

EVSin Poland
EVS-волонтер/ка до Польщі

«Тиша має бути в бібліотеці!». Так ми собі уявляємо бібліотеки зазвичай. Але останніми роками весь світ працює над тим, щоб перетворювати бібліотеки на «серце міста» з відкритими доступними просторами для містян та гостей міст. Бібліотека – це не тільки цінні та цікаві книжки, а ще й купа нових можливостей для розвитку! Віриш в це і готова/ий долучитися до програм розвитку публічної бібліотеки в місті Гдиня, Польща? Маємо пропозицію саме для тебе!

КІПЦ Європейський клуб шукає молодих людей в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, хочуть попрацювати в бібліотеці та відчути на собі долю волонтера Європейської волонтерської служби (EVS).

Волонтаріат триватиме з 1го вересня/жовтня 2017 року по 31 серпня/вересня 2018 року в польській  Асоціації публічних бібліотек міста Гдиня.

Бібліотека в Гдині складається з 22 філій, які знаходяться різних районах міста. В залежності від району, де знаходиться бібліотечна філія, діяльність спрямована на групи людей, виключених з суспільства соціально або ж культурно, десь домінує пасивність мешканців. Саме тому в бібліотеці готуються майстерні з місцевими митцями та соціальними працівниками, публічні читання, створення ілюстрацій з дітками, навчання, як ефективно використовувати книжку, як ресурс, як шукати інформацію в книгах та Інтернеті, англійська для дітей та дорослих, танцювальні/театральні/фотомайстерні. Для працівників бібліотеки дуже важливо, щоб діяльність, яку вони втілюють, відповідала потребам громади, реагувала на соціальні й ментальні зміни, які стаються в суспільстві, з плином часу. Бібліотеки в цій діяльності підтримують: вчителі, соціальні працівники, митці, студенти, читачі, батьки.

Завдання для волонтера:

Бібліотека працює 5 днів на тиждень. Робочі години: 11:30-19:00. Волонтер/ка працюватиме до 8 годин на день, 5 днів на тиждень. Передбачено, що волонтер /ка працюватиме  в одній з філій бібліотеки, але не виключається можливість кооперації з іншими філіями. Волонтер/ка матиме можливість розширити свої знання та дати можливість розвитку власній креативності. На початку проекту волонтер/ка тільки споглядатимуть за діяльністю бібліотеки та буде знайомитися з активностями, які там відбуваються. Згодом волонтер/ка втілюватиме власні майстерні та допомагатиме бібліотекарям в різній діяльності. Такій як: робота з відвідувачами (від дітей 6-14 років до пенсіонерів), підготовка та проведення різних активностей для груп дітей та молоді (навчання через гру), підготовка та проведення майстерень для сімей, організація спеціальних подій (пікнік з книжковим обміном), користування комп’ютерами, підтримка матеріалів та приміщень в гарному стані, робота з книжками, CD-дісками, та іншими навчальними матеріалами, маркування, створення табличок, планування та презентація програм, догляд за книжками та книжковими полицями.

Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

  • 18-30 років;
  • Громадянин/ка України;
  • Наявний закордонний паспорт;
  • Розмовний рівень англійської мови;
  • Готовність рік жити далеко від родини й працювати в бібліотеці;
  • Бажання бути волонтером;
  • Зацікавленість в роботі з людьми;
  • Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;
  • Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

Публічна бібліотека в Гдині шукає людину комунікативну та відкриту до нового досвіду, креативну та винахідливу. Нічого страшного, якщо кандидат/ка має базовий рівень англійської мови та готова/ий вивчити польську мову. Це допоможе в повсякденному житті й допоможе влитися в життя організації. Волонтер/ка має бути зацікавлений/а в методах активного навчання, видкритий/а до людей з інших країн/культур, мати бажання до співпраці та роботи в групі. Вона/він має бути відкритою/им та хотіти вкластися в бібліотечну діяльність та розвивати свою особистість.

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету (скачати можна тут tz_EVS_applicationform_Library) англійською мовою та надіслати її на електронну адресу [email protected] до 13:00 5го червня 2017 року. В темі листа необхідно вказати EVS_Gdynia_Lib. Частину про відправляючи організацію – НЕ ЗАПОВНЮВАТИ! Питання? Пишіть на вказаний мейл.

Результати відбору будуть повідомлені в середині червня. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.


Останні публікації цього розділу:

Лідер(ка) тематичної команди "Фінансова децентралізація"

Консультант/ка з питань діяльності з розвитку потенціалу держслужбовців

Довгострокове волонтерство у польському Центрі сусідства “Przystań Śmidowicza”

Engineering Analyst (Wаter), Kyіv, Natіonal position

Stakeholder Engagement and Environmental and Social Management Аnalyst - Kyіv

Engineering Anаlyst (Heat), DS-Kyіv