Асистент/ка юриста/ки ЦЕДЕМ у сфері діяльності організацій громадянського суспільства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


280768120_380717017426351_1110344602208202001_n
Асистент/ка юриста/ки ЦЕДЕМ у сфері діяльності організацій громадянського суспільства

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) оголошує конкурс на посаду асистента/-ки юристки ЦЕДЕМ у сфері діяльності організацій громадянського суспільства для підтримки реалізації проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”.

Майбутній/ня асистент/ка юристки ЦЕДЕМ у сфері діяльності організацій громадянського суспільства буде допомагати юристам та менеджерам/кам проєкту від ЦЕДЕМ в реалізації завдань та досягнення цілей, передбачених Проєктом, за котрі відповідає ЦЕДЕМ як член консорціуму.

Очікується часткова зайнятість. Тривалість співпраці – до 30 вересня 2022 року, з можливістю продовження. (під час дії продовження воєнного стану – віддалено).

Робота в місті Київ. Формат зайнятості передбачатиме роботу як в офісі, так і дистанційно.

Для участі у конкурсі до 30 травня 2022 року на скриньку [email protected] просимо надіслати:

  1. Резюме
  2. Мотиваційний лист
  3. Вказати ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати
  4. Вказати очікуваний розмір винагороди та частку зайнятості,
  5. Чи зареєстрований/на як ФОП (якщо ні, то чи готові зареєструватися)

Без надсилання повного пакета документів, кандидатура не буде розглянута.

Читати повністю опис вакансії

Просимо вказати у темі листа «Пропозиція: Асистент/ка юристки ЦЕДЕМ у сфері діяльності організацій громадянського суспільства».

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» (далі – Проєкт), реалізується IСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Метою Проєкту є покращення правового середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору в Україні.

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/


Останні публікації цього розділу:

Програмний/а менеджер/ка / Program Manager - Dnipro and Odessa, Ukraine

Регіональний/а Координатор/ка проекту із сексуального та репродуктивного здоров’я (СРЗ) - кілька позицій у Києві, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Львові, Ужгороді, Харкові

Керівник/-ця проекту із сексуального та репродуктивного здоров’я (2 позиції) до UNFPA Україна

Вакансія: Human Resources Associate SC6, Kyiv, Ukraine (Ukrainian Nationals Only)

Gender Specialist UNV - Гендерний/а Спеціаліст/ка

Експерт/ка-куратор/ка навчальної програми для UWE_Hub – програми для українських жінок-підприємиць!