ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНО ДО 09.03.2023 р. Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kpotg

тендер tender ntylth(2)
ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНО ДО 09.03.2023 р. Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі Пластикові контейнери для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2

 

ГО «Агенція ефективного розвитку» в межах грантового проєкту «Зелена стрічка відходів у громаді», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлю Пластикові контейнери для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л.

 

Дата оголошення про тендер: 08 лютого 2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 09 березня 2023 р..

Предметом закупівлі є Пластикові контейнери для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л.

 

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються в додатку 1 до тендерного оголошення – Технічні,  якісні та кількісні вимоги щодо закупівлі «Пластикові контейнери для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л».

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 20 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару  повинна бути включена доставка до місця призначення – смт. Короп, Новгород – Сіверського р-ну, Чернігівської обл.

 

Умови оплати :

Оплата за товар здійснюється після доставки. Попередня оплата не передбачена.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо)
 7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.)
 8. Паспорт товару, ліцензію на товар, гарантійні талони чи інші документи, що підтверджують якісні характеристики товару.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора.
 4. Прийнятна ціна, умови оплати (оплата після отримання товару/обладнання) та умови надання товарів/послуг.
 5. Ціна послуг/робіт/товарів не змінюється на протязі 60 днів з моменту отримання пропозиції.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 09.03.2023  року включно.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) за формою тендерної пропозиції, що міститься в додатку до даного оголошення, та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер__RPP/2022/11/085/DR _ ___ назва учасника» до 09.03.2023 року, а також у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер: закупівля «Пластикові контейнери для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л.»  за адресою: 16200,Чернігівська обл., Новгород-Сіверський р-н., смт. Короп, вул. Кибальчича 1 або ж на Нову пошту на ім’я Кириченко Ірина Валеріївна, телефон 098 424 38 04, у строк до 09.03.2023  року включно.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18.00 год. 09.03.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 19 березня 2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою після прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Контактна особа:

Бухгалтер проєкту  – Кириченко Ірина

  Телефон 098 424 38 04

 

Додаток 1 Технiчнi, якiснi та кiлькiснi вимоги

Додаток 2 форма тендерної пропозиції


Останні публікації цього розділу:

Поставка сімейних гігієнічних наборів (1000 штук)

Фотоконкурс «Єврейські кладовища в Україні»: залишилося 30 днів

Тендер на закупівлю вікон металопластикових

Закупівля обладнання та витратних матеріалів для фітолабораторій

Тендер на закупівлю рекламних матеріалів

Конкурс на закупівлю реагентів для секвенування зразків стічних вод