Відкритий тендер із закупівлі обладнання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
wikki

tender
Відкритий тендер із закупівлі обладнання

«ГО «Розвиток демократії та жіночих ініціатив «ДІЯ» в рамках грантового проєкту «Залучення населення 3-х громад до сталого розвитку культурних процесів у Бахмутському районі» (Угода №RPP/2021/07/050/DR), що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС, оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання для проведення телемостів та відеотрансляцій.

Дата оголошення про тендер: 27.07.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 09.08.2021 включно

Предметом закупівлі є ОБЛАДНАННЯ для проведення телемостів та відеотрансляцій,

 а саме: 

Товар повинен відповідати наступним вимогам

Лот 1:

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ (дод.1) або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 3 од.

Відеокамера для запису і проведення дистанційних майстер класів, запису відео-блогів, проведення відео трансляцій

Лот 2:

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ (дод.2) або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 3 од.

карта пам’яті до відеокамери

Лот 3:

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ (дод.3) або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 3 од.

професійний штатив до відеокамери

Лот 4:

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ (дод.4) або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 3 од.

мобільний акустичний комплект: 2 колонки 10 “по 500Вт, вбудований мікшер 6 каналів, для управління відеозв’язком

Лот 5:

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ (дод.5) або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 3 од.

телевізор  для зручнішого проведення відео-зв’язку, майстеркласів, телемостів

Лот 6:

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ (дод.6) або аналогічний за характеристиками цього ж виробника – 1 од.

ноутбук для обробки та монтажу відео-1 од.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 5 (пяти) днів від дати підписання Договору поставки.Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме_м. Бахмут, Донецької області, вул. Сибірцева, 33, буд. Районної ради Бахмутського району.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, 3-ї або 2-ї групи, неплатники ПДВ, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Гарантійний талон, гарантія не менше 6 міс.
 7. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 1. Строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 1. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected], або за телефоном +380956814940 (керівник проєкту Величко Вікторія В’ячеславівна) до 07.08.2021р., 18:00 год.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  до 09.08.2021р року із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер: закупівля обладнання для проведення телемостів та відеотрансляцій в рамках проєкту «Залучення населення 3-х громад до сталого розвитку культурних процесів у Бахмутському районі» (Угода №RPP/2021/07/050/DR), ГО «Розвиток демократії та жіночих ініціатив «ДІЯ», за адресою: 84500 м.Бахмут, Донецька обл., вул. Б.Горбатова, 53 кв.12.

В електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) тендерні документи мають бути надіслані на електронну адресу  ГО «Взаємодія – Плюс» [email protected] та ПРООН [email protected]   із темою листа «Відкритий тендер – грантова угода № RPP/2021/07/050/DR- назва учасника»  не пізніше 09.08.2021р

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23-59год  09.08.2021р, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 11.08.2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Посилання на додатки 

Керівник ГО РДЖІ «ДІЯ»                                                                        Л.П. Мирошниченко

телефон +380954949478


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг з кейтерингу для реалізації проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Антикорупційний кемп для студентів-правників

Набір на менторську програму SAM (Successful Admission Mentor) від EducationUSA Ukraine розпочато!

Закупівля переносних пандусів

Запит на надання пропозиції REQ-KRM-23-0019 що до постачання матеріалів та обладнання з водопостачання м. Кролевець

Тендер з закупівлі послуг та матеріалів для виконання електромонтажних робіт