Тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ST

tender тендер
Тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту

Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту ГО «УЦЄП» з виконання Україною зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2014 – 2019 роки.

Джерело фінансування закупівлі: кошти проєкту «Посилення інституційної спроможності ГО «УЦЄП» як аналітичного центру», що реалізується в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. 

Предмет закупівлі

  • послуги із розроблення методології моніторингу прогресу України у виконанні нею зобов’язань, визначених Угодою про асоціацію з Європейським Союзом, який буде застосовуватися при побудові онлайн-моніторингового продукту ГО «УЦЄП» «Навігатор Угоди» та підготовці регулярних річних та кумулятивних моніторингових звітів;
  • послуги із розроблення структури моніторингового звіту з виконання Україною зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2014 – 2019 роки;
  • послуги із розроблення інструкції для експертів, залучених до написання моніторингового звіту з виконання Україною зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2014 – 2019 роки.

До участі у тендері запрошуються компанії та/ або фізичні особи-підприємці, які мають досвід з розроблення методології та структури дослідження (досвід роботи у громадському секторі буде перевагою). У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.

Для участі у тендері потрібно надати такі документи:

  • Тендерну пропозицію із зазначенням контактної інформації, вартості послуг, стислого опису попереднього досвіду учасника тендеру щодо розроблення методології та структури дослідження.
  • Реєстраційні документи компанії та/ або фізичної особи-підприємця.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 16:00 31 березня 2020 року.

Тендерні пропозиції та уточнюючі питання надіслати електронною поштою на адресу [email protected]. У темі електронного листа прохання вказати «Тендер_послуги».


Останні публікації цього розділу:

Запит на виявлення інтересу щодо розробки та проведення онлайн курсу «Робота для бізнесу онлайн»

Львівський медіафорум відкриває новий набір на Media Emergency Fund

Стань Молодіжним делегатом України до ООН та представ державу на міжнародному рівні!

RFQ-35-2020 Готельні послуги в Києві для СММ ОБСЄ

PR-агентство для співпраці

Конкурс сценаріїв соціальних відеороликів «Політика – жіноча справа»